Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A One Piece-be érdemes belekez...

A One Piece-be érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Szeretném nézni, de megéri elkezdeni? Vannak nagyon unalmas időszakai, vagy az egész nagyjából arányosan vicces/izgalmas?


Köszi a válaszokat előre is :)



2021. aug. 12. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
A never ending shounenek kitartó, időmilliomos, energiàval teli embereknek valók, akik nem félnek a sok unalmas filler részektől sem és nem zavarja őket a hol erősebb, hol gyengébb teljesítmèny részenkènt. Döntsd el magad, te elég erősnek érzed magad ilyen kihîvashoz vagy sem.
2021. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Maga a történet végig nagyon jó. Viszont egy idő után megközelítette az anime a mangát, akkor pedig átálltak arra, hogy egy rész egy fejezetet dolgoz fel. Emiatt pedig egyes részek elég vontatottak, kb. annyira lassan halad, mint a Dragon Ball Z vagy a Naruto Shippuden. Ha ez nem zavar, akkor viszont megéri elkezdeni. (Létezik rajongók által megvágott rövidebb verzió, az kicsit tempósabb.)
2021. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát én mindenképp az eredetit nézném meg, a fillerek nem zavarnak, észre se veszem, ha becsúszik egy-egy, csak a rész végén sejtem, hogy mi van :D
2021. aug. 12. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az volt.

Jól építi a világát és sok aranyos, vicces karakterekkel van megtűzdelve.

2021. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
88%
Én ugyan nem nézem (még) de mivel híresen hosszú anime ezért jó tanács ha mellette mást is nézel. Így remélhetőleg nem is unsz bele a One Piece-be azzal ,hogy csak azt nézed és mással is haladsz.
2021. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

kevés filler rész van ahhoz képes hány részes!

mindenkéép érdemes megnézni!

nem csak idő milliomosoknak... 1 év alatt simán meg van napi 2-3 rész... persze aki animét néz az alapból nem csak annyit néz... -_- alapból csak az néz akinek sok a szabad ideje szóval hagyjuk már ezt a dumát!!!

2021. aug. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kissebb nagyobb szünetekkel nézem, pár éve.
2022. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!