Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Doukyuusei-ben van 18+os...

A Doukyuusei-ben van 18+os jelenet?

Figyelt kérdés

#anime #Yaoi #Kusakabe #Doukyuusei #Sajou
2021. aug. 27. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nincs.
2021. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. aug. 27. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
De mivel LMBTQ van benne, így a korhatár +18-as.
2021. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
#3 Már hogy lenne az. Max ha itthon lefordítanák (nem fanok) és adnák TV-ben / moziban. De ez nem történt meg és nem is fog, így marad az eredeti korhatár.
2021. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
4-es, téves! Már a fanfordítást is csak +18-as korhatárral lehet feltenni bárhová is, különben letörlik! Új törvény! Minden, amiben LMBTQ szál/szereplő van, az már csak +18-as korhatárral mehet ki bárhová. Nem véletlen, hogy sok honlap már most figyelmezteti a kiskorú nézőket, hogy legyen szívesek elhagyni az oldalt, mert ott számukra nem megfelelő tartalom található.
2021. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
#3, és ezt szerinted ki ellenőrzi? Elkéri a weboldal a személyidet mielőtt betölti a filmet? Ezért is hülyeség ez a törvény, gyakorlatban semmin nem változtat, teljesen értelmetlen.
2021. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
6-os, igen, de ha nem akarod, hogy bezárják a kedvenc oldalaidat, akkor az adminok kötelesek kitenni a figyelmeztetést, és feltenni mindenre a +18-as karikát. Ez őket is védi, hogy ne szedjék le a fordításaikat, írásaikat és ne zárják be az adott weboldalt. Természetesen nem tudod ellenőrizni, hogy 18 éven aluli-e az adott látogató, de látom, te sem érted, mit akartam ezzel mondani. Nem baj, nem a te hibád, ha nem megy a szövegértelmezés. De talán fuss neki még egyszer, akkor talán sikerülni fog.
2021. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
#7, nem tudom honnan vagy miért jött ez a lekezelő stílus, én csupán arra világítottam rá hogy semmi értelme ennek a törvénynek mert ugyanúgy megnézheti egy kiskorú is ezeket a tartalmakat, akkor is ha az oldal kirakja a figyelmeztetést. Oké hogy kötelesek kirakni, felőlem aztán rakják, én csak azt mondtam hogy gyakorlatban semmit nem csinált ez a törvény mert ugyanúgy hozzájuthatsz ezekhez a tartalmakhoz 18 alatt is.
2021. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!