Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van olyan anime a most futó...

Van olyan anime a most futó hetente új résszel kijövők között, amire hozzám hasonlóan már csak fogod a fejed, hogy "jaj már megint egy új rész ebből a sz.rből, bár el se kezdtem volna nézni, csak idő és energia pocséklás"?

Figyelt kérdés
Mint a Sonny boy nálam ilyen. Igen tudom, lehetne dobni, de akkor meg zavarna, hogy befejezetlenül hagytam és úgyis csak 12 részes.

2021. szept. 4. 13:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A másik ilyen a Tokyo Revengers, még talán a Sonny Boynàl is irritálóbb időpocséklás.
2021. szept. 4. 13:40
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Uramichi Oniisan, de én veled ellentétben dobtam.
2021. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a Tokyo Revengerst és őszintén nem értem hogy sok magyar animés miért utálja ennyire. Oké hogy írtad hogy már elkezdted és nem akarod dobni, de egyrészt sokkal nagyobb időpocsékolás az ha végignézed mert az anime szinte még csak most kezdődött, a manga már 3-4 arccal előrébb van, és ha nem tetszik akkor felesleges annyi epizódot végignézni meg várni rá. Másrészt meg az animéknek az lenne a lényegük hogy élvezd, nem egy kötelező valami, van millió más anime amit nézhetsz helyette. Felesleges olyan sorozatokat nézni ami nem köt le, hiszen az lenne a lényege.
2021. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk a Sonny Boy a season egyik legjobbja, de mindegy.


Van pár olyan, ami folyamatosan egyre rosszabb minőséget hozott.

2021. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4, igaz a Tokyo Revengers rosszabb.
2021. szept. 4. 15:48
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
De ha ennyire rühelled akkor minek nézed? Ahelyett hogy szidod, simán ditchelhetnéd. Senki nem kényszerít rá hogy nézd, saját magadat hergeled vele. Én pl biztos vagyok benne hogy nekem a Dragon Ball nem tetszene, ezért ahelyett hogy szidom, egyszerűen nem nézem. Mindenkinek más fajta sztorik, karakterek, stílusok jönnek be, nem kell olyat nézni ami nem köt le. Semmi értelme nincs egy olyan animét nézni ami nemhogy nem érdekel, de irritál, nem tetszik. Nem értem miért nem hagyod ott ha ennyire utálod.
2021. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
6 azert mert a kérdező provokátor illetve megorul hogy a revengers sikeres lett ilyen rövid időn belül… valszeg itt a slime a ludas mert háttérbe szorult és most frusztrált és ő nem kiváncsi a válaszolok véleményére hanem csak szidni akarja a revengerst ilyen egyszerű 😂😂😅😅
2021. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7, te beszélsz? Kibeszélt a Slimeról? Te magadból indulsz ki te vagy biztosan, aki minden kérdésnél felhozza a Slimeot es szidja Azt nem veszed észre, hogy senkit se érdekel a Slime. Te hozod fel állandóan. Ha ennyire utálsz egy animet azt ne másra vetítsd már ki ember! A Slimenak is megvannak a hibái, de az alapból nem egy komoly műfaj, félig vígjáték meg fantasy abba belefér sok hülyeség. Tokyo Revengers tele van hibákkal, Sonny boy se tetszik. Teljesen kusza a története. Ennyi. Amúgy is az érdekelt más is nézi-e, ha már elkezdte, de közben rájött, hogy nem olyan jó. Tokyo Revengers először jól indult de tele van hülyeségekkel. Egy 26 éves felnőtt értelmileg egy 14 eves szintjén, alapból fura. Másrészt hol vannak a szüleik? Egy normális szülő megneveli az ilyen rossz kölyköket. Buta, agresszív, unatkozó,rossz kölykökről szól és ezt imádják az emberek. Megnézem, ha már elkezdtem, talán a végére jobb lesz és nekem is pozitívabb lesz a véleményem róla, de egyelőre számomra csalódas, pedig jól indult. Sonny boy szintén. Már azt se tudom mit akarnak kihozni, illetve mi is a szitu pontosan. Katyvasz az egész, érthetetlen.
2021. szept. 4. 17:19
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

8 te beszélsz.... ":DDD akkor fogd be a pofád és ne nézd ilyen egyszerű helyette itt lűrmázol ":DDD


amúgy voltam átalános iskolás... volt akit.leszartak... 12 évesen füveztek! és ez nem vicc...

sajnos vannak akiket a szüleik nem vesznek semmibe sem illetve nem tudnak dolgokról...

26 évesen igen lehetne több esze... de vannak ilyenek is akik érzelmileg sokkal fejletlenebbek... van akiknek nem volt "gyerekkoruk" ezért most élik ki azt ezt gondolom te is láttad már!

hibákról nem tok még belőle mert nem követ el olyan hibát ami figyelmetlenség vagy hiányosság... pl mint naruto-ból a gudou damák ami egy plot hole vagy pedig fairy tail 100 éves quest arc ami mindennek ellent mond ami történt a szériában!

az hogy a főszereplő érzelmileg traumás mert az eredeti idővonalon amiben élt ott egész gyermek kora óta szekálták kínozták terrorizálták ezért 25-26 évesen mondhatni tescos kasszás szinten van és semmi kapcsolata nincsen az emberekkel... ilyenkor az a 25 év nem igen számít traumás állapotú emiatt nem lehet normális

2021. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

amúgy is nagy tévedésben élhetsz mert a szellemi állapotokat összekevered

a tudás / intelligencia

a bölcsesség két teljesen más dolog

de még a érettség is

és tudás és tudás közt is van különbség (jobban mondva intelligencia és tudás)

tudás: lehet valaki full hülye és 50 éves is... lehet valaki nagy tudású és csak 15 éves de a tudás az amit megszereztél a világ működéséről pl matematika

intelligencia: ez egy olyan képesség ami a megszerzett tudást képes felhasználni magyarán lehetne mondani a józan paraszti észnek azaz logikus gondolkodás felhasználása

bölcsesség: na ez hasonló mint a tudás de a lényege hogy a személy képes át látni a helyzeteket és ehhez nincs szükség intelligenciára vagy tudásra ez egy képesség ami folyamatosan ki alakul

érettség: semmi köze egyikhez sem... lehet valaki full hülyén is érett az érettség az amikor mérlegelni tudjunk a tetteink következményét vagy mások és a környezet következményeit az érettség egy fajta felelősség tudattal párosul valamint gondolkodás formával is

2021. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!