Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pocséklásnak számít, vagy...

Pocséklásnak számít, vagy egyáltalán va így értelme?

Figyelt kérdés
Hetente háromszor eddzek, utána szoktam inni fehérjét és dextrózt. Hallottam hogy a fehérjét reggelihez is kéne inni meg minden délután stb.. Na már most nem baj ha én csak edzés napokon, és akkor is csak edzés után szedem? Nem megy így pocsékba? Egyáltalán így van értelme? Többre mennék azzal ha mindennap szedném és hamar elfogyna mint így? Csak mert ha mindennap szedném nagyon hamar elfogyna.
2015. máj. 27. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
ird le légyszíves az étrended
2015. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Konkrét étrendem nincs. Reggelire zabpelyhet szoktam enni meg törekszek a lehető legtöbb fehérjében dús kaját enni. Fehér kenyeret amennyire tudom kerülöm.
2015. máj. 27. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
tehát foglaljuk össze étrended nincs. innentől kezdve kár az egész.hidd el nem hiába mondjuk étrend nélkül NEM NEM ÉS NEM lehet fejlődni!!képtelenség,főleg hosszab távon,hát ebből építesz izmot.tervezd meg.számold ki hogy mennyi fehérjé van szükséged naponta meg szénhidrátra és zsírra és azt vidd be kajából.mondok példát.80kiló vagy tegyük fel,akkor vigyél be durván napi 160gramm fehérjét,ez körülbelüül 60-70dkg hús.ha ennyit be tudzs vinni fejlődni fogsz.ha nem.akkor nem.de csinálhatod ha már ennyire tápkieg kell,hogy beviszel húsból csak 100grammot és 60at kiegészítőből ennyi.csak legyen meg
2015. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem gyógyszer, ember. Arra jó, hogy ki tudd vele egészíteni a szilárd táplálkozást. Du. nem KELL inni, igazából edzés után meg reggel sem, csak érdemes. De az étrendedet rendbe kéne rakni, mert az össze-vissza zabálás csak nagyon kevés embernél működik.
2015. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval azzal hogy edzés után iszogatom lófaszt sem ér ha nem tökéletes az étrendem?
2015. máj. 27. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem te még mindig nem vagy képbe.felfogtad amit pl én vagy az előző irt?ezzel kiegészítesz valamit.érni ér.akor ha mellette megvan a napi szükséges összkalóriabevitel,vagy pont ezzel van meg
2015. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom megoldani minden egyes nap hogy meg legyen? Illetve a proteint sem tudom minden nap szedni mert drága?
2015. máj. 27. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan idd ahogy tudod,ha ennyi fehérjét se viszel be az annyit se érne
2015. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem tudod megoldani nem leszel izmos ennyi.ne siránkozz.nem kötelező.ha meg szeretnéd teremtsd elő az anyagiakat hozzá 10éve csak ezt csinálom
2015. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Musclemore ***** válasza:

Lehet fejlődni étrend nélkül, ez egyértelmű.

Csak lehet, hogy nem úgy.mint ahogy fejlődnél rendesen, valamint itt is a genetika játszik erősen.


Így semmi értelme, azt sem tudod mit eszel.

Úgy néz ki nagyon nem vagy tisztába azzal, hogy mi is a fehérje. -_- lényegtelen porból mennyit viszel be, csak legyen meg a kellő fehérje bevitel.(természetesen nem kellene nagyrészt porból fedezni a feherjebevitelt, max50% ot az egésznapi bevitelből.

2015. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!