Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét ajánlotok egy...

Milyen animét ajánlotok egy lánynak, aki már látott 1-2-őt?

Figyelt kérdés

Már megnéztem a Death Note-ot, és most nézem a Narutot. Szeretnék egy olyasmit nézni ami ilyen visszafogottabb. Például egy lány/fiú iskolai életéről, vagy valami romantikusabbat. Belenéztem a "Kiss him not me" című animébe. Ilyesmire gondoltam, de... egy kicsit másra, aki látta érti mire gondolok. (Nem ítélek el senkit, elfogadom, de én inkább mást néznék.)

Van valakinek ötlete arról hogy milyen romantikus iskolai életről szóló animék vannak?



2021. nov. 24. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Orange pl., én nagyon szerettem, fél nap alatt kinéztem.

Meg az Ao Haru Ride. Nagy kedvencem.

2021. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kaichou wa maid sama

Suki itte na yo (vagy valami ilyesmi a címe de jó volt ez is)

2021. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Prime07 ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett a Horimiya, az Acchi Kocchi és a Toradora. Remélem valamelyik tetszeni fog.😊
2021. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kimi no Na wa.
2021. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Toradora charlotte, Angel beats én ezeket láttam legelőször. Illetve első animém a the promised neverland
2021. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Boku no pico 😂😅

Amugy viszont a

Yahari ore no seishun (hosszabb a címe de elég ennyit beírni) nagyon jó a story és a karakterek a stilusban a legjobb; iskolai rom-com (romance-comedy) a lényeg hogy van egy visszahúzódó srác akinek zero szociális kapcsolata van sőt nem is szereti a szociális kapcsolatokat a tanára viszont bele erőlteti egy klubba aminek célja a a diákok segítsége tanácsadása valamint a klub elnök egy lany aki szintén nem alakít ki kapcsolatokat


Ha mehet egy kis akcio viszont más mint a naruto


Fate stay night (sok kérdés van róla keress egyet mert több evada van amik nem folytatasok valamint elsonek kicsit zavaros) ez egy survival akcio azaz túl kell élni a lényege ebben van mágia vannak mágusok és megrendezték a szent Grál háborút ami lényege hogy halott hősök lelkeit idézik meg amikkel harcolnak aki nyer az kivánhat amit csak akar illetve a hős is ezért is válaszolnak a hívásra! Nagyon sok törtenelmi és mitikus személy van bennük pl arthur király, achileus, nagy Sándor, hercules stb


Re zero - na ez egy elég jó anime elég összetett; isekai románc akcio valamint pszichológiai - az isekai azt jelenti hogy egy átlagos személy a való világból (japan) át kerül egy másik világban ami főként középkori és mágia világ - az anime eléggé sötét és mély a rajzolás a viszont eléggé színes a story nagyon csavaros és egyedi nincsenek benne sablonok!


Konosuba de inkabb így keress rá kono subarashi (megint nagyon hosszu címe van) ez is egy isekai de egy vígjáték anime persze van benne akcio de a fókusz a komédia! Nagyon jó könnyed humoros anime


Ja igen sablonok! Nagyon sok animeben qurva sok sablon van! De tényleg rengeteg! Lehet ezeket nem veszed észre de majd észre fogod! (Amugy az isekai egy nagyon trash/szemet stilus nagyon gagyi mert évente jelenik meg 3-4 koppintas semmi egyediseg viszont neha neha akadnak nagyon jók pl re zero és a shield hero na meg konosuba)


Amugy lányként naruto meg death note? 😂😅 oke… amugy jó tanács narutonál hagyd ki a filléreket (ezek nem canon azaz nem a könyvet követik hanem csak töltelék az animációs studio által) be írod naruto filler list és ki adja mely részek azok!

2021. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Yahari Oreno Seishun Love Comedy, Horimiya, Hyouka. Ez a 3 a valódi élethez hasonlít romantikus szállal. Szóval itt nincs a tipikus bugyuta bugyi meg melltartó villogtatás. Ezek mint a való életben, kicsit unalmasan, de reálisan mutatják be fiúk és lányok közötti érzéseket.
2021. nov. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
7 mondjunk azert a yahari nem épp unalmas sőt nagyon is izgalmas témákat vet fel ami még is reális marad
2021. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem az a Lovely Complex volt az egyik első, ment az Animaxen, de azóta rengetegszer újranéztem. Én nagyon szeretem a humorát, de amúgy romantikus, iskolai.

Kaichou wa Maid-sama! - ez azok között első, amiket már online néztem meg, mert nem ment a TV-ben. Szintén humoros, iskolai, romantikus. Én ezt is nagyon szeretem.

Még egy pár iskolai romantikus, amiben nem lehet annyira kitalálni előre, hogy mi fog történni: Kokoro Connect, Kimi no Iru Machi, Kimikiss Pure Rouge.


Ezen kívül ajánlanám a Dororot. Szerintem ez egy kultanime, nemréd kapott új adaptációt, ami gyönyörűre sikerült :D Japán középkorban játszódik, amikor is egy fiatal fiú elindul, hogy visszaszerezze az áldozatként felajánlott testét a szörnyektől. Ez így vagy kicsit morbidnak hangzik (hogy indul el, ha hiányoznak a testrészei??), vagy abszúrdnak, de haláli jó az anime. Akkor nézd meg, ha nem ijedsz meg a vértől - a Naruto után ez kicsit hardabb, a legtöbb shounenből kicenzúrázzák gyakorlatilag a vért.

2021. nov. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nana. Lányként imádni fogod.
2021. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!