Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A the Untamed miért nincs...

A the Untamed miért nincs fent Netflixen?

Figyelt kérdés
Azt olvastam megtekinthető Netflixen, de nem találom. Talán rosszul kerestem vagy tényleg nincs fent?

2021. dec. 17. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kínai sorozatról van szó, akkor az fent van. Próbáld meg angolra állítani a Netflixed, ha esetleg nem úgy lenne. Valamiért előfordul, hogy bizonyos tartalmak csak úgy jelennek meg.
2021. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Alig van fent anime netflixxen.
2021. dec. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
1 ez a valamiert azért van mert regionálisan vannak fel töltve a dolgok! Magyar netflixen azert nincs fent mert nincs hozza magyar szinkron sem pedig felirat! Amikor az állítod angolra akkor az angol szerveren vagy ahol főként angol felirat lesz! Szoval hiába állítod át nem lesz magyar felirata sem csak is angol!
2021. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen igaz, #3. Én angol felülettel használom a Neflixet, de attól még ugyanúgy elérhető a számomra a magyar szinkron és a magyar felirat, amennyiben elérhető. Az angol felület nem tünteti el a már létező tartalmát.


Viszont ahogy az egyes is mondta, kedves kérdező: állítsd át angolra a Netflix felületét, úgy meg fog jelenni minden olyan film és sorozat, ami elérhető Magyarországon is, csak nincs hozzá magyar felirat vagy szinkron.

2021. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

4 le írtad azt amit én csak azzal egészítetted ki hogy megcáfolták…? Wtf? Olvasd el amit írtam valószínűleg nagyon okosat akartál mondani csak sajnos…

“ főként angol felirat lesz!”

Miert is néz bárki bármit angolul? Ja mert csak netflix illetve fent van egy par elmebeteg aki azt gondolja sőt ki követeli hogy miért nincsenek fent magyarul az összes anime az oldalon…

Oke nézze az aki akarja én is elő vagyok fizetve de basszus nem teszem a hülyét és sorozok itt troll kérdéseket hogy miért nincs fent magyarul az az anime amihez még angol felirat sincs és csak japan szerveren van fent… miközben indan már 2 hónapja fent van!

2021. dec. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis hogy jön ide az anime?? A The Untamed egy élőszereplős sorozat.
2021. dec. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!