Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a NaruHina...

Mi a véleményetek a NaruHina shippről?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Az egy canon ship.
2022. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
? Mit kéne véleményezni ami az eredeti sztoriban is úgy van?
2022. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen felépített lenne, akkor azt mondanám, hogy nem csak látszatra aranyosak. Nem romantikus anime a Naruto, Narutónak és Hinatának nem volt felépítve a kapcsolata. Néhány közös pillanatból a valóságban nem születik házasság. Illetve... bizonyára volt több is, de mi azt nem láthattuk. A Borutóban, bár már nem követem, hamar meguntam, nagy összeget tennék rá, hogy ott sem mutatnak többet N. és H. kapcsolatáról, a házasságukról.


De ez még mindig reálisabb A SasuSaku párosnál, pedig őket kedvelem a legjobban. Sasuke seggfej volt, lelépett, nem is voltak egymás életében, de azért dúl a nagy szerelem. Sakura kitartása szép, csak hát Sasuke kinézetén és tehetségén kívül, a személyisége melyik része fogta meg annyira Sakurát? Sasuke más, nála értem, miért alakult ki, hiszen Sakura kitartott mellette, és valamilyen ismeretlen oknál fogva tényleg szereti, tudna mit felsorolni, Sakura a leg emberibb karakter az összes idegesítő hibájával együtt.


Na de visszatérve a kérdéshez... aranyosak együtt, mintha egy képen lennének, de minden mást, a "mozgóképet" a rajongóknak kell elképzelni, mert az kimaradt.

2022. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Rakás 💩.

De az összes canon Naruto párról ez a véleményem.

2022. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon aranyos, csak kábé lehetetlen, hogy gyerekkori szerelmedből házastársad legyen. De én amúgy imádom. :)
2022. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan gondolom mint a hármas válaszoló. Szóval...


Szerintem egyáltalán nem fektettek rájuk figyelmet. A ShikaTema páros sokkal kidolgozottabb lett. Személy szerint nincs bajom azzal, hogy összejöttek, mert tényleg összeillenek, viszont semmi felépítése nem volt a kapcsolatuknak, csak egyszer Hinata vette a bátorságot és kinyögte az érzelmeit, Naruto meg egész végig nem is figyelt rá. Oké, Naruto nem az eszéről híres, de naaa...


A Borutóban pedig nagyon elrontották Hinata szerepet. Mégis miért kellett egy sima háziasszonyt csinálni belőle? A ninja világát teljesen eltörölték.


Ha jobban ügyeltek volna a kötelékükre, talán kedvenceim is lehettek volna.

2022. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
arról szól az egész hogy Hinata rajong Narutóért, egyszer elmondja neki aztán a végén random összeházasodnak. Azt előtte meg Naruto Sakuráért volt oda...Tehát egyáltalán nincs kiépítve a kapcsolatuk, elhanyagolták
2022. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó páros lennének csak a mangaka baszott normálisan felépíteni a kapcsolatukat. Legalább annak volt nyoma hogy Hinata törődik Narutóval.

Viszont az igaz hogy Naruto nem nagyon szagolt hozzá. Egyszer kiált érte majd ennyi. A film azt nem tudom hogy Kishimoto keze benne van e, én úgy érzem hogy a rádöbbenés és a lánykérés az sűrgetve volt.

Lehetet volna a manga 3/3-ban valami előfelvezetés, majd a filmben a megmentés stb. Vagy hosszabbra nyújtani az epilógust.

A mangában tényleg csak annyi volt hogy vége a háborúnak majd timeskip 10-en valahány évvel a jövőbe amikor mindenkinek van 1-2 gyereke.

Nem a párosítás volt a baj hanem a rossz történetvezetés

2022. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös: Konzervatív harcos emberek és kis közösségekben élnek. Szerintem lehetséges hogy a kortársaik közül, akikkel együtt nőttek fel, alapítanak családot.

Az amit te mondasz az a jelenkori valóságunkra igaz.

2022. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!