Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animét kezdjem el...

Melyik animét kezdjem el nézni az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

The Quintessential Quintuplets

Clannad

Domestic girlfriend

Silent voice

Plastic Memories

Mirai Nikki

kakkou no iinazuke (A Couple of Cuckoos)

Elfen Lied


Ezek keltették fel az érdeklődésem. Melyiket javasoljátok?



2022. máj. 7. 19:26
A kérdező szavazást indított:
The Quintessential Quintuplets
Clannad
Domestic girlfriend
Silent voice
Plastic Memories
Mirai Nikki
A Couple of Cuckoos
Elfen Lied
31 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül hármat láttam.

- Clannad: összeségében 10/6-osra pontoznám. Vannak benne jó karakterek, és a szereplőket is egyenként megismerhetjük. Néhány részhez szükség van egy csomag zsebkendőre ha érzékenyebb vagy, engem meghatott. Tudom hogy nem sokan gondolják így, de a főszereplő nem a szívem csücske. Tipikusan az a butácska de gondoskodó lány, aki szerintem egyébként a legátlagosabb az összes szereplő közül. Ettől függetlenül élvezhető anime, tudom ajánlani.

- Silent voice: 10/8 szerintem nagyon jól dolgozza fel a gyerekkori bántalmazás (lelki bántalmazás) témáját, és a szereplők késöbbi gondjait ezzel kapcsolatban. A mellékszereplők is megfelelően ki vannak dolgozva. Ha egy komoly témával foglalkozó animét szeretnél nézni nagyon ajánlom. Ehhez is kell pár csomag zsebkendő, mert megható.

- Plastic memories: 10/8,5 Elég régen láttam és csak egyszer, de nagyon tetszett. Szép anime és a két főszereplő is nagyon szerethető volt számomra. Ha szereted a sírós és megható animéket akkor ajánlom.

2022. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfen Lied kihagyhatatlan. Én minden percét élveztem.
2022. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mirai nikki is durván jó mondjuk a vége annyira nem tetszett de lényegtelen
2022. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Clannad-nak az első évada valóban csupán erős közepes, de szerintem kihagyhatod és elkezdheted a második évadot, amely erős dráma, 8/10!

Aki csak az 1. évadát látta, nézze meg a második évadát, mert nagyon jó!


Elfen Lied: megosztó animesorozat, vannak, akik utálják és vannak, akik imádják, mint én. Nagyon véres, ugyanakkor drámai, különleges anime.


Silent voice: az első írt róla, aláírom. Animemozi.


Mirai Nikki: erős közepes alkotásnak tartom, annak ajánlom, aki a kamaszos túldramatizált, akciódús alkotásokat kedveli, fordulatokkal, szűntelen izgalommal. Mélysége is van gondolatilag, csak nem sok. Huszonvalahány részes.

2022. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!