Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Blood-C: sablonos, mint a...

Blood-C: sablonos, mint a CorpseParty / Kampfer, vagy egyedi? Van mélysége, mondanivalója, lélektana, vagy szimpla shounen?

Figyelt kérdés

A Blood-C -ből megnéztem az első 3 részt, de eddig teljesen sablonos, sokadikra futok bele ilyen suli után/előtt/alatt szörnykaszabolósba (úgy rémlik, a Kyoukai no Kanata is ilyen, meg a Kampfer).

Számíthatok arra, hogy értelmesé / lélektanivá válik, vagy marad ilyen sablonos, mint az első 3 része, hogy "kettős ügynök" a csaj, éjjel fröcsög a vér és annyi?


Hajlok arra, hogy dobjam... Ha olyan gagyi lesz, mint a Corpse Party Tortured Souls, akkor nekem felejtős, de a Kampfer se fogott meg jobban.



2022. máj. 14. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Már vagy 6 éve, hogy láttam, szóval kezelheted fenntartással, amit mondok, de szerintem aki valami deepet akar nézni, annak nem a legjobb választás. Nekem is csak a "badass főhősnő kaszabol" alapkoncepció maradt meg, meg az, hogy a legtöbb véresnek mondott animéhez képest intenzívebb benne a gore.
2022. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként ahogy látom hetek óta a válaszaidat, elég sok átfedés van a látásmódunkban, ízlésünkben, adok a véleményedre. Köszi a választ, jöhetnek még. Akár ellenvéleményt is írhattok, engem meg lehet győzni adott esetben. :) Bár gyanúm szerint nehéz lesz engem rávenni, hogy folytassam...
2022. máj. 14. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Oh, jólesik, köszi. 😀 Engem is érdekel, hogy van-e itt valaki, aki mást gondol.
2022. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs mit, a "véletlen" műve, hogy van átfedés az értékrendszerünkben. ;)

Na, addig hanyagolom az animét, amíg nem besszél rá senki. :-B

2022. máj. 14. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene valaki aki rábeszéljen?

Ha nem olyan ami érdekel, akkor ne nézd meg, de például én már csináltam olyat, hogy elmentettem, mert adott pillanatban tényleg nem tudott lekötni egy adott mű, és amikor nem volt mást nézni, vagy éppen olyan hangulatom volt elővettem, és kiderült, hogy nem is olyan rossz, mint amire emlékeztem, vagy amit éppen akkor gondoltam róla.

Speciel ezt az animét nem láttam,, de ha ennyire nem köt le most lehet hanyagolnod kellene egy ideig, majd később próbálkozni vele megint.

2022. máj. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!