Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Azalatt a két és fél év...

Azalatt a két és fél év alatt, amíg Naruto Jiraiyával edzett távol a falutól a barátai közül kik szereztek tudomást az Akatsukiról és hogy el akarják fogni Narutot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Gaara megmentésénél Nejiék és Sakura is ott voltak, de nem emlékszem arra, hogy szó lett volna arról, hogy korábban tudták-e ezt, vagy csak a küldetés kezdetekor.

2022. jún. 14. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is volt erről szó, hogy ők tudják-e vagy sem, ez csak saját vélemény de szerintem a faluban a civilek nem tudták hogy Naruto Jinchuuriki, csak azt hogy köze lehet a 9 farkúhoz, de persze a nagyok tudhatták, mint a Hokage, Danzo, Jiraya, Kakashi, meg Jouninok akik kitalálhatták, ugyan ez szerintem a magasabb IQ karakterekre, mint pl a Shikamaru, neji, Shino, Sasuke, ők is tudhatták - Gaara a harcuk után biztos tudta - meg hát ezt a titkot nem nagyon kürtölték szét a faluban, akár háború is kirobbanhatott volna belőle ha egy másik nemzet megtudja, az adott Hokage-k a faluban pedig nem akartak semmit se kezdeni azzal hogy van egy Jinchuuriki a faluban és háborús célokra is használhatnák. Mondanék még érveket miért nem terjesztették a hírt, hogy Naruto egy Jinchuuriki, de az már spoiler lenne, nem tudom meddig láttad az animét
2022. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Végig látam az egészet.
2022. jún. 15. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!