Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Violet Evergarden. 13 részéből...

Violet Evergarden. 13 részéből láttam az első 9-et. Érdemes végignézni?

Figyelt kérdés

A 9. rész végére beleúntam, pedig addig egész jó, csak valahogy az az érzésem támadt, hogy mintha nem volna már mit kihozni az egészből, átment a főszereplő egy sor érzelmi fázison.


Viszont már csak 4 rész volna hátra. Aki látta végig, hogyan élte meg, adott valami pluszt számotokra az utolsó 4 része?


És speciál, egyéb folytatás (ha van), érdemleges?



2022. jún. 17. 00:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érdemes végignézni! Vannak jobb és kevésbé jó részei. A tizedik például kegyetlen érzelmi szempontból, sejted mi zajlik a háttérben, de akkor is megkönnyezed mikor bemutatja az egészet. Bár engem az is megérintett a hetedik részben (meg maga az író története is), mikor Violet saját korábbi érzelemmentes énjével és saját lelkiismeret furdalásával küzd éjszaka az ágyban.

- Nem érzek semmit.

- De érzek!

- Nem érzek semmit.

- DE ÉRZEK!

Ahogy azt összevágták képileg, zeneileg... Ott csak néztem ki a rész vége után a fejemből. Most megnéztem, a kilencedik rész tényleg ilyen lezárós rész - de ez a Violetben kavargó érzelmek lezárása, ezért érezhetted azt amit. A tizedik résztől már az a Violet látható, aki már képes érezni, képes együttérezni, tudja mit jelent szeretni.


A special rész valamivel hosszabb, érdekes történet és Violet legnehezebb munkáját kapja meg. A két film is jó, jól kiegészítik a történetet, bár a 2019-es olyan, mintha két special epizód lenne egybegyúrva 90 percre, a 2020-as viszont szorosan kapcsolódik a sorozathoz.

2022. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2022. jún. 17. 21:56
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes megnézned, ha szeretnéd tudni, hogy mi a vége vagy ha sírni szeretnél! Azonban, ha meguntad, akkor nem nagyon érdemes, mert unni fogod azt az utolsó négy részt is! Ettől függetlenül mindenkinek ajánlom egy magányos, sírós estére egy (nagy!) zacskó zsebkendő,egy pohár forró csoki/meleg tea és egy meleg, puha takaró társaságában! A 13.rész utánra tartozik 2 film, ebből az egyik "A Violet Evergarden: A film" az úgynevezett "záró epizód". Érdemes megnézni, hacsak nem lezáratlanul szeretnéd abbahagyni! A másik film egy plusz, ami megint csak egy aranyos filmre sikerült ezt is érdemes végignézni, ha szeretnéd! Az első film, A Violet Evergarden: A film 2 és fél órás, a második a Violet Evergarden Gaiden pedig 1 és fél órás, érdemes egy 4 óra szabadidőt hagyni rá!


Remélem tudtam valamennyire segíteni! Legyen szép napod!

Üdvözlettel:

demon_girl666

2022. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!