Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Neon Genesis Evangelion...

Neon Genesis Evangelion magyar szinkron?

Figyelt kérdés
Fent van valahol?

2022. jún. 17. 11:02
 1/3 anonim válasza:
15%
Nincs, de nem is értem miért szeretnéd. Én képtelen lennék megnézni egy animét magyar vagy akármilyen szinkronnal.
2022. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

"Én képtelen lennék megnézni egy animét magyar vagy akármilyen szinkronnal."


Csak szólok, hogy egy animációs filmet akármilyen nyelven nézel, mindenképp szinkronnal fogod nézni. Hogy másképp lehet szerinted megoldani, hogy beszéljenek benne, ha nem szinkronnal?

2022. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

2: Nem.

"A szinkronizálás egy olyan filmgyártási tevékenység, melynek során egy már meglévő kép- és hanganyaghoz általában az eredetitől eltérő nyelven új dialógusokat vesznek fel lecserélve (vagy részben elfedve) az eredetit."(Wiki)


Magyarban nincs külön szavunk a "voice acting"-ra mert az animációs filmek 90%-a szinkron, de attól az eredeti animációk eredeti hangja nem szinkron.

2022. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!