Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ismersz,...

Milyen animéket ismersz, amelyekben perverz rossz fiúk vannak ( értem ezalatt nemi erőszak, fogdosás vagy csak megnyalja a lány arcát stb.)?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem szoktam ilyeneket nézni, talán Prison School. Az ugrott be a kérdést olvasva.
2022. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sword Art Online 1.évad 2.fele


Kaifuku jutsushi no yarinaoshi


Overlord-ban is volt ilyen


Highschool dxd


High school of the dead


A One piece-ben annyira nincs ilyesmi, de vannak benne durva dolgok


Goblin slayer (bár ezt nem láttam, de tudtommal van benne)

2022. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

–Kaichou wa maid sama (ha jol emlekszem megprobaljak megeroszakolni a foszereplo lanyt)

–Gate (a legnagyobb fivér szajhát tart vagy h fogalmazzam es megeroszakolja oket + meg is ut egy par not)

2022. júl. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es a one pieceben mi történt? láttam csak nem emlékszek ilyenre xd (nem bántás, tényleg kíváncsi vagyok)
2022. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok. Pl: amikor az egyik Égi sárkány magához veszi azt a nővért, aztán ugyanez a faszi próbálja láncra veretni Shirahoshi-t. Meg ugye Vander Decken, aki gyerekkorátol zaklatta Shirahoshi-t. Meg ott van Absalom, aki meg Nami-t akarta a feleségének. Hancock és a testvérei is sokáig rabszolgák voltak, stb...


Csak arra akartam célozni, hogy a One piece-ben sem spórolnak az erőszakkal, de ez csak az én meglátásom. Szabad állítani, hogy tévedek.

2022. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaaaa tényleg... köszi 5-ös ^^ (4-es voltam)
2022. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!