Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig van...

A baba mennyi idős koráig van ez a fogdosás mániája az öregeknek?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van, nem értem miért kell egyből hozzányúlni meg belemászni az arcába? Asszem néznének ha én meg rácsapnék az illető seggére, vagy megfognám a mellét. Hát mi a különbség? Azért mert pici vele mindent lehet? Pl ott van rajtam a hordozóban, lépek hátra de akkor is jön és nyúl hogy megfogja. 😡
2022. jún. 17. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
2022. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, itt van-e ilyen, de több külföldi országban lehet kapni babakocsira akasztható "Kérlek moss kezet, mielőtt hozzám érsz" és hasonló, jópofa feliratokat. Ez legalább a babakocsiban ülő gyerek fogdosásától biztosan eltántorítja a nyomulós embereket (nem csak öregek lehetnek ilyenek amúgy).
2022. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Meg lehet ezt nekik kulturáltan mondani: Kérlek ne piszkált, vagy moss kezet mielőtt hozzáérsz, mert pár hetes és féltem. Ennyi. A dühöngéssel nem jutsz sehova, két ismerősömnek is van pici gyereke, náluk még a nagyszülőket is megkérik, hogy amíg ilyen kicsi igenis mosson kezet (persze normálisan). Egyiküknél sem csináltak ebből problémát a nagyszülők, megértik.
2022. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Kérem ne nyúljon a gyerekemhez, nem szereti. És én sem.


Nagyon idegesítő, így van. És óriási parasztság taperolni.

2022. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

8 hónapos a kicsi, 3 éves a nagy

Még mknd a 2vel élvezem ezt 🙄

A nagynak is képesek simogatni a fejét, megfogni a kezét stb...


Én eréjesen raszolok, hogy ezt azonnal hagyja abba, az én gyerekem, nem vadidegenek plüssjátéka. Egyből mindig beválik.

2022. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Szépen kérd meg őket, hogy ne, mert félted a gyermekedet. Ne utána háborogj, jobbat sajnos nem tudsz tenni, mint ezt. #5-ös, azért a stílusod megér egy misét, bár nemhiszem, hogy valaha bárkinek is mondtad volna ezt ezekkel a szavakkal :D Szebben is ellehet mondani, nemhiszem, hogy rosszat akarnak.
2022. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%

Örülj, hogy van gyereked, akit szeretettel néznek, mert sokan -én is- évek óta küzd érte.

Egyessel egyet értek.

2022. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézzék Ne fogdossák
2022. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Akkoris, legyen ez a legnagyobb baja.
2022. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
7-es, ahogy írod szeretettel NÉZNEK!!!! Nem simogatják, meg taperolják. Én is utálom, azt is utáltam mikor a pocakomat akarták simogatni, nem engedtem, és a gyereket sem engedem.
2022. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!