Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » One Piece-t hogy nézzem?...

One Piece-t hogy nézzem? Állítólag a fele olyan amit nem is kéne megnézni mert felesleges, de nem tudom hogy van. Valaki?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 23:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

"Az Igen öcsém így még gázabb"


#18


Figyelj, nem tetszik a stílusod. Én figyelembe vettem a One Piece fanok érzéseit, és igyekeztem egy elfogulatlan véleményt írni róla, itt-ott el is ismertem az alkotást. Szerintem jó fej voltam, mert lehettem volna olyan is, aki azt mondja, hogy az egész rossz úgy, ahogy van.


De nem kell velem egyetérteni. Van elegendő önismeretem ahhoz, hogy tudjam, mi az bejön, és mi az, ami nem. A Natuto sem érdekel. Elolvastam az első kötetet mangában, ami ugye a fillermentes, letisztult történet. Nem érdekel, honnan indul be, nem tetszik, és olvasom tovább/nem fogom elkezdeni nézni.


Mondjuk a két mű közül ha választanom kellene, még az One Piece jobbnak is tűnik.

2022. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#21


"Én nem, mivel jó, ahogy a Z is veri a Kai-t, mármint ha valakit a DB érdekel"


>Hogy verhetné a Z a Kai-t, amikor a Kai a mangához hűen vágott alkotás, ráadásul a látványvilág is jobb valamivel, annak ellenére, hogy a grafikát meghagyták?


Ha a Dragon Ball kérdésben nem értünk egyet, akkor a One Piece-ben jobban nem fogunk...

2022. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#23

"Hogy verhetné a Z a Kai-t, amikor a Kai a mangához hűen vágott alkotás, ráadásul a látványvilág is jobb valamivel, annak ellenére, hogy a grafikát meghagyták?"

Tovább viszi a world-building-et, amire a DB-nek szüksége volt. Nyilván nem minden esetben erről szólnak a fillerek, de jelentős részükre szükség van, hogy egy szinttel jobb műről beszéljünk.

Ugyanez a helyzet a Bleach-nél. A Bleach esetében jó pár filler kifejezetten a világ bemutatását segíti, ami a teljes műnek jót tesz összességében.


"Ha a Dragon Ball kérdésben nem értünk egyet, akkor a One Piece-ben jobban nem fogunk..."

Én nem egytértést keresek, leírtam egy tényt.

A DB pont abban bukott meg, legalábbis, ha a mostani művekhez hasonlítod, hogy nagyon egysíkú lett. Ennek hátránya, hogy nem rúg labdába pl. egy Narutoval szemben sem, ami alapvetően nem egy kifejezetten jó mű, viszont rétegeltebb.


Ezért van az, hogy régebbi művek esetén 1-1 filler akár segíthet is javítani az összképen. Azért mert valami nem manga-hű még nem lesz automatikusan rosszabb.

2022. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Én nem egytértést keresek, leírtam egy tényt."


>Vagy inkább a saját véleményed írtad le, amit nekem nem kötelező tényként elfogadni.


"Ennek hátránya, hogy nem rúg labdába pl. egy Narutoval szemben sem"


>Fogalmam sincs, mi van a Naruto-val, mert azt a manga első kötetének elolvasása után lényegében már ejtettem.


Viszont a Dragon Ball szerintem most van a csúcson. A jelenleg mangában futó "Granola, a tùlélő" történet nagyon tetszik. Kár, hogy ezt beárnyékolták az ízléstelen, unalmas Dragon Ball Super: Super Hero mozifilmmel.

2022. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

kedves #21! nem én írtam de szeretnék valamit mondani.

Természetes ha egy anime nem jön be neked amikor belekezdesz a közepébe, nézel pár részt, eldöntöd hogy pl rossz, úgy, hogy azt se tudod ki kicsoda és milyen. Azért lásd be ennek nem sok értelme van :(

Szerintem ha végig néznéd rendesen akkor bejönne :)


(egyébként hogy jött ide témának a DB? XDXD sorry + nem bántás)

2022. júl. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyen 12 évesen láttam először a One Piece-t, akkor még voltak részek amiről lemaradtam és akkor nem pótoltam be a kihagyott részeket pedig nagyon szerettem a One Piece-t. Most pedig úgy döntöttem, hogy felfrissítek mindent a sok év kihagyás után és megnéztem pár hónap alatt teljesen az elejétől 917-ig, egy részt sem hagynék ki, max esetleg Enies Lobby-nál azt a pár visszaemlékezős részt :D
2022. júl. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

"Természetes ha egy anime nem jön be neked amikor belekezdesz a közepébe, nézel pár részt, eldöntöd hogy pl rossz, úgy, hogy azt se tudod ki kicsoda és milyen. Azért lásd be ennek nem sok értelme van :("


Nem látom be, mert nekem van elegendő önismeretem, hogy abból, amit láttam, eldöntsem, egy mű tetszik-e vagy sem. Egy elég komoly történetet láttam a One Piece-ből, heti rendszerességgel néztem. Elég volt belőle, nem szórom el erre az időmet.


Az előbb olvastam újra a Naruto manga első kötetét. Nem rossz, nem rossz, de ez a 7 fejezet bőven elég volt belőle.

2022. júl. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Még valami: nem a One Piece, meg a Naruto ellen beszélek. Akinek tetszik, nézze. Biztosan vannak még jó részeik/fejezetek, de nekem nem az esetem egyik story sem. Sziasztok.
2022. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg mindegyik részét érdemes megnézni. A legjobb sorozat ever
2022. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!