Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen igazán nagyon szórakozt...

Milyen igazán nagyon szórakoztató, zseniális, egyedi animéket ismersz, mint a Kaguya-sama: Love is war?

Figyelt kérdés

#szórakozás #anime #humor #egyedi #Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen
2022. aug. 2. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert az zseniális? Meg kell néznem akkor. Eddig azt hittem csak egy romantikus vígjáték, tök átlagnak tűntek a videók róla.
2022. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DoraFarkas válasza:

Talán a Kobayashi-san dragon maid(nem biztos, hogy jól írtam a címet), ha vígjátékra gondolsz. Van benne szerelem is. Csak annyi, hogy egy-pár karakter benne meleg, ezért ha homofób vagy nem ajánlom. Személy szerint nekem nagyon tetszett.


A Horimiya is jó romantikus anime, de abban sokkal kevesebb a poénos rész.


Uramichi-oniisan stílusa hasonlít szerintem a legjobban a Love is war-hoz, de nincs benne sok romantika, helyette az élet leckéire, pofonjaira hívja fel a figyelmet.


Az a gond, hogy nehéz hasonlót mondani, mivel kevésben van narrátor és kb. ez volt az első nekem, ami versengésben mutatja be a szerelmet.

2022. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj meg: belenéztem, de ez tök átlagos.
2022. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Az meg hogy a narrátor folyamatosan locsog, iszonyú idegesítő.
2022. aug. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D-Mano ***** válasza:

Valóban zseniális alkotás. Én kb. 2-3 hete találtam rá, és egyben ledaráltam a 3 évadot.


Hasonlóan zseniális műveket tudnék ajánlani, de NEM hasonló animéket. Adott esetben mégcsak nem is hasonló műfajt. Így is érdekelne?

2022. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5, igen.
2022. aug. 3. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

#3

Akkor nem sikerült felfognod, ami benne történik.


#4

Az meg van, hogy a narrátor fontos szerepet tölt be, vagy ezt se sikerült megérteni? :D

2022. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D-Mano ***** válasza:
100%

Itt vannak. (Az animeaddict-es linkek csak akkor jönnek be rendesen, ha van animeaddicts-es fiókod, és be is vagy jelentkezve.)

Another

[link]

Assassination classroom

[link]

Claymore

[link]

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

[link]

Glass no kamen (2005)

[link]

Kaleido star

[link]

Prison school

[link]

Parasyte: the maxim

[link]

Mirai nikki

[link]

Nana

[link]

Shiki

[link]

Steins; Gate

[link]

Attack on titan

[link]

Skip beat

[link]

The promised neverland

[link]

2022. aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7. Bro, ez nem túl mély anime, nem kell túl nagy készség,hogy felfogja a néző. Én végignéztem és még így sem volt nagyon egetrengető dolog.


Great Pretender

Mob Psycho 100

Dorohedoro a képi világát annyira nem élveztem, de a történet és a karakterek megfogtak.

2022. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
angel beats
2022. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!