Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a világ legjobb sorozat...

Melyik a világ legjobb sorozata, ami a szívről, a lélekről, a szeretetről szól ami minden tekintetben zseniális, lenyűgöző, felejthetetlen alkotás = M.A.R.A.D.A.N.D.Ó???

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Mindörökké volt ilyen :) nagyszerű sorozat, sajnos csak egy évad. Nyomozos, krimis, de közben mindent magában foglal, amit írtál . Van benne egy szerelmi szál ami ezt teljesen megadja. Többször végig néztem és mégsem unom :)
2022. júl. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koreai sorozatok között érdemes nézelődni.
2022. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Én is a koreai sorozatokat ajánlanám. Számomra két felejthetetlen sorozat volt: Az egyik a Goblin, a másik pedig a Moon lovers.

De ezen kívül nagyon sok olyan sorozat van, ami tetszett, pl nem rég láttam a Huszonöt, huszonegy című sorozatot, az is nagy hatással volt rám.

2022. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha még van valami konkrét, amik nincsenek nagy dobra verve; írjatok,


SZERETET

2023. febr. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!