Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van ennyi LGBTQ+ zászlós...

Miért van ennyi LGBTQ+ zászlós emberke MondoConon? (Főleg nők)

Figyelt kérdés
Ne essel félreértés, nincs bajom a melegekkel, szoktam BL animét is nézni, szerintem tök aranyosak a meleg nők és férfiak is, viszont nem értem, hogy egy animés rendezvényen miért kell mutogatni a szexualitásodat. Ott van a Pride, azért van az a rendezvény, hogy megmutassák a szexualitásukat. A Con nem erre van szerintem. Olyan kommenteket, hogy náci vagyok és szélsőjobbos, meg homofób ne küldjetek. Nem vagyok egyik sem, nincs bajom egyik szexualitással sem, de idegesítő, mikor mindenhol azt mutogatják. Van helye a szexualitásod kimutatásának és az szerintem nem egy animés rendezvény.t

2022. aug. 27. 19:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, mi az eltérés aközött -a kérdésed szempontjából-, hogy két nő csókolózik egymással, valamint aközött, hogy egy nő LMBTQ zászlócskát tesz ki a ruhájára / taskájára?


Ugyanis az volt a problémád, hogy szerinted a szexuális hovatartozás ne jelenjen meg a MondoCon-on.

De hát akkor épp most mondtál ellen önmagadnak. Lévén ha két nő csókolózik egymással, belefér, de ha kitesz egy LMBTQ zászlócskát, az már nem fér bele számodra....

2022. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Mert az, hogy két ember szereti egymást és csókolóznak, az nem a szexualitás kifejezése, hanem intimitás két ember között. Az, hogy a zászlót viseli, hogy ezt nézd, ilyen vagyok, ezt nézd, ilyen a szexualitásom, az meg már magamutogatás. Amivel nem lenne baj a Prideon, ahol azt ünneplik, hogy ők mások, de ez egy animés rendezvény.
2022. aug. 28. 17:30
 13/42 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem túl komolyan veszed, ezek csak kitűzők. Ha már ilyesmiken fennakadsz késöbb hogy fogsz megbírkózni igazi problémákkal?
2022. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Nem kitűző volt, hanem rendes zászlók a hátukon. Mindegy, nem ártottak vele, csak zavaró, hogy ennyire magamutogatni kell egy eseményen, aminek köze sincs hozzá. A nőket pedig nem rosszból írtam, nagyjából 2 férfit láttam LGBTQ-s zászlóval és szerintem 40-50 nőt.
2022. aug. 28. 21:15
 15/42 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem, meg ne haragudj, de semmi köze senkinek ki mit miért csinál egy ilyen rendezvényen. A con valamilyen szinten egyfajta önkifejezés is, beöltözöl a kedvenc karakterednek, akiről úgy érzed hasonlít rád, vagy akit kedvelsz a személyisége miatt és egy zászlót tartasz a kezedben szintén a személyiséged, vagy identitásod kifejezéséért. Ennyire egyszerű. Ha ennyire zavar vagy ne nézd, vagy ne menj el, ez egyszerű. Neki tetszik, ezt szereti, végre egy hely, ahol nem rúgnak beléjük csak, mert mások, erre itt is kezdődik az ellenségeskedés.
2022. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Szerintem elég egyértelműen elmondtam, hogy nem a másságával van bajom. Klasszikus liberális vagyok, támogatom az önkifejezés összes formáját, ez a kérdés sem arra megy, hogy betiltsam az ilyet vagy szétakarom rugdosni. A magamutogatással van bajom egy olyan eseményen, aminek ehhez semmi köze, de nem betiltani akarom, csak a szólásszabadsággal való jogommal élve kifejezem, hogy szerintem ez nincs rendjén. Mellesleg, csak annyira gyűlölöm őket a másságuk miatt, hogy támogatom a melegházasságot, a Prideot és a nemátalakító műtéteket is, de igen, szerintem is a mássága miatt van vele bajom.
2022. aug. 28. 21:44
 17/42 anonim ***** válasza:
21%
Ma már rengeteg a divatbu.zi. Nincs ezen mit szépíteni. Engem is zavarnak, de ez van.
2022. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 D-Mano ***** válasza:
22%

A rövid válasz:

Azért, mert az animés az egyik olyan szubkultúra, amit régóta az egyik legkönnyebb agymosni az LGBTQ elmeprogramozással.

Megjegyzés (1): ez nem egy anime-ellenes komment, én is szeretem az animéket.

Megjegyzés (2): jöhetnek a lepontozások, mert arról nem tehetek, hogy (A) sokan nem látják a nyilvánvalót, hogy dollármilliárdokat tolnak bele egy bizonyos irányú társadalmi propagandába tömegesen olyan cégek, akik közben mindenféle méreggel ("adalékanyag") teletömött cukros löttyöket meg hasonlókat adnak el nekünk. És hogy (B) nem veszik észre, hogy az animés szubkultúrában erősen felülreprezentáltak azok, akiknek túl élénk a fantáziája (azaz könnyen elszakadnak a realitásoktól) és ezt nem tanulták meg/ tanították meg nekik rendesen helyén kezelni.

2022. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
63%
16. Én nem azt mondtam, hogy neked a mássággal van bajod, nem azt mondtam, hogy őket ne nézd, hanem, hogy ha nem tetszik, hogy mutogatják a másságukat azt ne nézd.
2022. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
5%

A lepontozásból látszik, hogy fáj az igazság.


17-es voltam, puszi.

2022. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!