Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért van ennyi LGBTQ+ zászlós...

Miért van ennyi LGBTQ+ zászlós emberke MondoConon? (Főleg nők)

Figyelt kérdés
Ne essel félreértés, nincs bajom a melegekkel, szoktam BL animét is nézni, szerintem tök aranyosak a meleg nők és férfiak is, viszont nem értem, hogy egy animés rendezvényen miért kell mutogatni a szexualitásodat. Ott van a Pride, azért van az a rendezvény, hogy megmutassák a szexualitásukat. A Con nem erre van szerintem. Olyan kommenteket, hogy náci vagyok és szélsőjobbos, meg homofób ne küldjetek. Nem vagyok egyik sem, nincs bajom egyik szexualitással sem, de idegesítő, mikor mindenhol azt mutogatják. Van helye a szexualitásod kimutatásának és az szerintem nem egy animés rendezvény.t

2022. aug. 27. 19:55
1 2 3 4 5
 31/42 D-Mano ***** válasza:
0%

Nem lett drágább a kenyér??

De drágább lett a kenyér (kb. 2-szerese az egy évvel ezelőtti árhoz képest). És azért fogadjuk el azt, hogy ez nem szándékos mesterségesen generált gazdasági helyzet, mert le vagyunk butítva, agymosottak vagyunk. És ugyanannak az agymosó, lebutító programnak a része ez az LGBTQ propaganda, mint ami miatt nem látjuk meg a nyilvánvalót: a nyilvánvalóan manipulált gazdaságot.


A világ irányítói számára a legideálisabb embertípus a sorozható/ gyárszalag mellé állítható lehető legnagyobb mértékben lebutított, gyökértelenített, egymástól elidegenített proli. Az ilyen lebutított ember típus nemileg zavarodott emberekből könnyebben előállítható...


Szóval DE: drágább lett a kenyér- csak látni kell az összefüggéseket...

2022. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Milyen vita alakult itt ki és végül egy ember sem pártolta az én álláspontomat, csak azok voltak, akik szerint a zászlóval nincs baj ilyen rendezvényen, meg akik full homofóbok xD. Azt hittem többen lesznek középen:(
2022. szept. 2. 21:07
 33/42 anonim ***** válasza:
66%

#32

Te nem vagy középen, ez a helyzet. Az a hozzáállás, amit bemutattál az pont egy homofób hozzáállás.

2022. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Hogyha ez homofób hozzáállás, akkor nem ajánlom, hogy ellátogass a Közel-Keletre, mert még meglátod mit is jelent homofóbnak lenni
2022. szept. 2. 21:53
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

#34

Huhh, hát nem vagy valami okos, azért mert valaminek vannak fokozatai, még abba a kategóriába fog tartozni.

Nem bonyolult felfogni, pl. a színeknek is vannak árnyalatai.

2022. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
69%
Én pártolom amit mondasz. Itt sokaknak agyára ment a meleg propaganda és azt gondolják mindent meglehet tenni, de egy ilyen rendezvényen igenis ne legyen téma a melegség, mert ez gáz. Gyerekek is vannak Mondoconon. (Mondjuk én ezzel sem értek egyet.)
2022. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
#35 És mégis miben voltam homofób? Hogy mondtam, hogy egy animés rendezvényen szerintem nincs helye, egy szexualitást jelképező zászlónak, de nem tiltanám? Vagy amikor azt mondtam, hogy támogatom a Prideot és a melegházasságot? Legkisebb dolog nem tetszik valakinek a melegekkel kapcsolatban és egyből homofób lesz tőle az ember, mert csak a 100% mindenben egyet értek a más emberrel tesz engem elfogadóvá ezek szerint.
2022. szept. 2. 23:37
 38/42 A kérdező kommentje:
Mindegy, nincs értelme itt vitatkozni. A csoport egyik fele gyűlöli a melegeket, a másik fele meg vérprogresszív mindent elfogadni, mindenhol okés a Pride zászló, mindent kötelező elfogadni 100%-ig, mert ha csak 98%-ban fogadod is el már egy hulladék ember vagy féle személy. Semmi értelme elmondani, hogy idegesítő a melegek magamutogatása, mert attól is homofób leszek. Akármi érvet írok, pont le van szarva, csak én vagyok a gyűlölködő rossz ember. Azt hittem több értelmes embert sikerül itt találni, de sajnos tévedtem, megint csak a két véglet marja egymást, esetleg engem, mert nem az ő álláspontját pártolom 100%-ban.
2022. szept. 2. 23:44
 39/42 A kérdező kommentje:
A melegek magamutogatása olyan eseményen, aminek köze nincs a szexuális irányultsághoz*, mert ebbe is bele lesz kötve, hogy rosszul fogalmaztam és megint leleszek hordva. Eddig nem írtam ki az őszinte véleményemet, mert úgy voltam vele, hogy tetű hulladék nyomoréknak fognak itt tartani, de akkor összefoglalom. Támogatom a melegek jogát, undorító, hogy azért nincsenek hasonló jogaik, mint nekem, mert éppen máshogy születtek és a saját nemükhöz vonzódnak, amivel senkit nem zavarnak és ok nélkül gyűlöli őket a társadalom egy rétege. DE!!!!!! Van a melegeknek egy olyan rétege, aki arra építette a személyiségét, hogy ő meleg és ezt kell MINDENHOL ÉS MINDIG mutogatnia. Ezek az emberek borzasztóan IDEGESÍTŐEK. Igen, az animék jelentős részének komoly része a szexuális tartalom, de nem LGBTQ zászlók vannak ezekben, meg Hetero Pride vagy mi a rák a neve annak a nyomorék ellenmozgalomnak, hanem óriási nagy rajzolt mellek. Nem. Pride. Zászló. Utálom ezt a rétegét, nem a szexuális irányultsága miatt, hanem, mert erre építi a személyiségét és mindig mutogatnia kell. Ugyanolyanok ezek, mint Telex posztok alatt, akiknek annyiból áll a személyisége, hogy utálja az Orbánt és MINDENHOVA Orbános poént ír, vagy aki Origo posztok alatt MINDENHOVA csak Gyurcsány. Na nagyjából ez ugyanaz az idegesítő szint. Most én leszek a tetű homofób ezután, ez van, nem tehetek róla, hogy a belpesti értelmiség nem képes logikusan átgondolni valamit, hanem csak a saját narratíváját elfogadni és az a szent és sérthetetlen.
2022. szept. 2. 23:54
 40/42 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek veled kérdező. Szval vagyunk még páran.
2022. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!