Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bleachben erős Aizen sosuke?

Bleachben erős Aizen sosuke?

Figyelt kérdés

Szisztok! Vegigneztem a bleachet mert most jön a folytatása októberben, azt akarom kérdezni hogy ugye volt az ulquiorra.

Ő legyőzte volna a sima halálisten Aizent? Mennyi esélye lett volna ellene? Illetve ki erősebb Gin ichimaru vagy Ulquiorra?

Ja és még kettő: Shinji vs ulquiorra

Aizen Vs Ås Nodt

Légyszi aki ért a bleachhez leírná az esélyeket is h mennyi lenne? Példa:50-50% ichimaru vs ulquiorra (egyenlőek)



2022. okt. 4. 17:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy ha tegyuk fel az tortent volna hogy Ulquiorra átváltozik a második formajaba, és pl megtámadta volna aizent hueco mundoba akkor megölte volna Aizent?
2022. okt. 4. 17:29
 2/16 Drakula ***** válasza:

"azt akarom kérdezni hogy ugye volt az ulquiorra.


Ő legyőzte volna a sima halálisten Aizent? Mennyi esélye lett volna ellene?"

Nem. Aizennek elég meg mutatnia a kardját, ahhoz hogy az ellenfele ÖSSZES érzékét megtévessze. Még a lélek energia érzékelést is.

Elképzelni sem merem mire képes a Bankaiával. Az alak rengeteg kemény kapitányt is legyőzőtt sima halálistenként, alig pár perc alatt.


"Illetve ki erősebb Gin ichimaru vagy Ulquiorra?"


Ichimaru gin egyik sajátossága hogy marha gyorsan változtatja a kardja hosszát. Képes erre akár 0,0000000000000001 másodperc alatt.


Ulqiorra az előtt meg halna hogy átváltozna.


"Ja és még kettő: Shinji vs ulquiorra"


Na ez nehéz kérdés mert shinji esetében nem láttam eleget. Szerintem Ulqiorra győzne. De ez nem más mint érzelmek alapján hozott vélemény.


"Aizen Vs Ås Nodt"

Bocs az utobbit nem ismerem. Csak az animét láttam.



Naruto amugy hogy jött ide?

2022. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű volt, hogy Aizen a TOP 3 (vagy inkább TOP 2?) legerősebb karakter egyike.
2022. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat:) egyebkebt ha Ulquiorra átváltozva lenne akkor sem győzné le Gint? Hisz elég gyors hogy kivédje Gin kardját nem?
2022. okt. 5. 04:33
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent Aizennek nincsen bankai-a:) visziont a Hogyokuval a folyton nő az ereje pl az 1000éves verhaborus reszben már jóval erősebb lett mint amikor Ichigo “legyőzte” vagy inkább megygyengítette őt, ezt Kyoraku vagy Urahara mondta.(a hogyoku miatt folyton erősödik a végtelenségig)
2022. okt. 5. 04:39
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként Urahara vagy Ulquiorra erősebb? Egyebkent olyan eros volt ulquiorra 2. Formaban.. hogy nem gyozne le Gint? Vagy pl Zarakit? Vagy uraharat
2022. okt. 5. 04:43
 7/16 gucsti123 ***** válasza:
72%

Aizennek is van bankaia!

Egyetlen kapitány akinek nem volt az kenpachi volt.


Urahara vs ulquiorra


Szerintem Urahara nyerne. Még Aizent is be tudta csapni és le zárni.

2022. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 everlight ***** válasza:
7.Ichigo addigra legyengítette Aizent.
2022. okt. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Aizennek nincsen bankai-a:) eleve a shikaiáról is kamuzott mert azt hitték hogy valami más a képessége, mert illuzioval hitette el velük. Aizen valószínűleg hopnózissal csapta be őket a bankai-al kapcsolatban is:) olvass utána, hogy nincs bankai-a. Eleve az alap képességei us shikai nélkül hatalmas volt.
2022. okt. 8. 03:02
 10/16 gucsti123 ***** válasza:

9#


Aizen akinek szinte minden statja maxon van miért ne lenne bankaia ?

2022. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!