Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak errefelé fitt animések? :D

Vannak errefelé fitt animések? :D

Figyelt kérdés

Kicsit érdekes a kérdésem, azonban arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e itt olyan sportos-izmos, csajok, fiúk, akik néznek animét, és úgy gondolják magukról, hogy jól néznek ki.


Ha igen, a korod és a nemed írd már le kérlek, köszi.



2022. okt. 18. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nem vagyok éppen fitt, sajnos nem volt elég időm edzeni mostanság. Szoktam animét nézni, vannak jók. Szóval van olyan, mikor úgy igazán fitt vagyok és animézek is.


25/f

2022. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Inkább azok írjanak, akik gyakran edzenek/sokat foglalkoznak a testükkel, és emellett animét is néznek rendszeresen.
2022. okt. 18. 22:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ez valami perverz fétis?
2022. okt. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha számít a covid előtti idő (covid nagyon keresztbe tett és még nem álltam vissza semmi rendszerességre), akkor én. Olyankor még rendszeresen edzettem, most meg még nem találtam ki, hogy hogyan kellene megoldanom az edzést.

24/f

2022. okt. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát hm nem tudom pontosan annak számít e, de én egy ideje elkezdtem intenzíven mozogni, életmódváltás a covid után meg ilyesmi, még nem vagyok teljesen fitt, de egyre jobban haladok.

22/L

2022. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3mas. Nem ez nem perverz fétis.

A kérdésem eléggé általánosító jellegű, de arra vagyok kíváncsi, hogy néznek-e olyan emberek animét, akik sportosan, izmosak, rendben vannak magukkal, jó nőnek/férfinak tartják magukat...


De nem igazán kaptam olyan választ, amit keresek. Hogy pl kocka hasa van az illetőnek, egy héten 5x eddz emellett nagy animés. Engem pl az animékben az izmos karakterek motiválnak, hogy foglalkozzanak rendszeresen a testemmel, izmos vagyok, kockás a hasam és szerintem jól nézek ki.


Köszönöm a válaszokat, de eddig inkább olyanok írtak, akik csak így hébe-hóba edzegetnek, vagy nem is.


A kérdés azért fogalmazódott meg bennem (ez egy kicsit csúnya lesz), mert ritkán találkozom olyan emberrel, aki jól néz ki, sportos és szereti az animeket, mivel az a tapasztalatom, hogy többnyire csúnyább emberek nézik az animeket, nincsenek rendben magukkal, és nem jó a testalkaltuk/nem sportolnak semmit.


Egyetlen egy embert ismerek, egy jó barátomat, aki mindezt megcáfolja. (Magamon kívül.)

2022. okt. 19. 10:46
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Még nem tartok ott, hogy annak nevezzem magam, mivel hogy mind két tevékenységben kezdőszinten vagyok, de tervezem, hogy elérjek egy bizonyos szintet a testépítésben. Amúgy az egyik lány ismerősöm pont ilyen. Ő is szereti az animéket, azonban eléggé nagy darab, elhízott, nem ad magára, kifejezetten visszataszító..
2022. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

így is fogalmazhatnék igen :D


Amilyen anime szerető lányokkal találkoztam, csomó elhízott volt, vagy nagyon csúnyácska. Kedvesnek kedvesek persze, de most a kérdésemben a külsőség a mérvadó.


Ugyanez a fiúkkal.

Mondom ez az egyetlen jó fiú barátom olyan, hogy ki van gyúrva, ahogy én is, és együtt megyünk Mondoconra hétvégén :D (Megjegyzem életünkben először.)


De vissza a kérdésemhez leegyszerűsítve, ha jó az alakod és nagy animés csaj/fiú vagy, akkor írd már légyszi, hogy jelen :D

2022. okt. 19. 11:11
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#6


#1 vagyok. Régebben heti 7 nap edzettem. Most nem jut erre időm. Számomra az edzés hobbi, ami kikapcsol. Ha nem tudok rá úgy időt szánni, ahogy azt kellene, akkor inkább hanyagolni szoktam. Számomra az edzés kicsit olyan, mint egy szent rituálé. Egyedül szoktam edzeni, nem szeretem ha bármire is várni kell (ezért ugye sokat kellett költeni eszközökre is), nem szeretem ha zavarnak, vagy bámulnak. Tényleg úgy jó edzeni, ha teljesen tudok koncentrálni arra amit csinálok. Legyen az csak egy kardio edzés, vagy akár valami súlyzós edzést. Ügyelek a helyes kivitelezésre, az izom munkára stb.

Most nem vagyok formában, de bízom benne, hogy minnél hamarabb formaba jövök.

Több edzés formát is kipróbáltam már és őszintén szeretem az összeset. Mindegyik egy kicsit másképp mozgatja át az embert. Szerintem ez kell is ahhoz, hogy kihozza az ember magából a maxot. Ezért szeretem a kertmunkákat is. Mikor pl órákon át fát vágok és érzem, hogy fájnak az izmaim az valahogy extrán motivál, mert az még akkor gyengeség, ezen tudok változtatni.


„A férfinak nincs joga a fizikai edzés terén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes.”

Szókratész

2022. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na igen. Hozzád hasonló embereket keresek. Elnézést, az elején nem jött le, hogy ennyire sportos vagy. Engem is kikapcsol az edzés, jó hobbi. Sok sikert neked akkor, vedd rá magad újra! :D
2022. okt. 19. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!