Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak errefelé fitt animések? :D

Vannak errefelé fitt animések? :D

Figyelt kérdés

Kicsit érdekes a kérdésem, azonban arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e itt olyan sportos-izmos, csajok, fiúk, akik néznek animét, és úgy gondolják magukról, hogy jól néznek ki.


Ha igen, a korod és a nemed írd már le kérlek, köszi.



2022. okt. 18. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10

Persze, mivel szándékosan zsírdisznónak képzeled, aki válaszolt a kérdésedre, úgy nyilván nem találsz senkit.

Covid előtt nekem is volt heti 6 alkalmas edzéstervem, amit követtem.

2022. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11es. Nem értem, ezt miből szűrted le, de ha te így látod, oké...


Covid hülyeséget meg ne használd kifogásként. Nem attól függ az edzésed.

2022. okt. 19. 13:08
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak az nézhet ki jól és lehet elégedett magával (úgy, hogy közben mások is esztétikusnak látják), aki sportos/izmos?
2022. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nem én szűrtem le, te mondtad. Ahogy kiderült két esetben is olyan ember írt, aki megfelel a feltételednek, mégis amíg nem mondták, hogy heti 5+ edzést csináltak, addig te elkönyvelted, hogy nem azok.


"Covid hülyeséget meg ne használd kifogásként. Nem attól függ az edzésed."

Áh, szóval te olyan gerinctelen vagy, hogy még be is törsz helyekre, ha úgy akarod.

Értem.

2022. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Lehet, azt hiszi, mindenkinek van lehetősége zsebből fizetni ki kondigépeket, és elhelyezni azokat a kifejezetten számukra fenntartott, sok négyzetméteres szobájában. 😀

2022. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Úristen, de szánalmasak vagytok. Komolyan itt már nem lehet kérdést feltenni mert egyből jöttök ti kötözködős gyökerek, akik fárasztják az embert a hülyeségeikkel.


Ki mondta, hogy csak kondiban lehet edzeni arany szívem? Street workout megvan? Esetleg otthoni edzésről hallottál már?


És te honnan tudod, hogy nekem ki nézhet ki jól? Ha ilyen beszűkült látásmódod van, akkor igen csak az aki izmos és sportol. Kitalálsz dolgokat, amiket én nem is állítottam. Ha nem érted a kérdést nem kell válaszolni, ne itt értetlenkedj, mert roppant irritáló vagy. Mindketten azok vagytok, úgyhogy egymással írogassatok inkább, köszi.

2022. okt. 19. 17:48
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Agyérgörcsöt azért ne kapj egy ártalmatlan kérdés miatt.
2022. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

szoktam edzeni, meg elég magas, szélesvállú, szőke, kissé vikinges csaj vagyok, de azért megvan a nőies, gynoid formám. ne vmi nagyon kigyúrtra gondoljatok, inkább egy esztétikus testre.


animéket szeretem, meg sok mást is. ^^


22/L/L

2022. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!