Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az lesz majd a "nagy meglepeté...

Az lesz majd a "nagy meglepetés" pár év múlva az MCU a Marvel filmes univerzumának tizedik fázisának a végén, hogy visszatér Vasemberként Robert Downey Jr.?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jósolni ennyire előre lehetetlen, de elképzelése csak lehet az embernek!


Vagy erre nem lehet számítani, vagy nem ilyesmi lesz a "nagy dobás" a "nagy meglepetés" a tizedik fázis végén?


Mert logikusan a tizedik fázist valami igazán nagy dologgal fognak lezárni?



2022. aug. 23. 03:38
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Tony Stark meghalt. Véglegesen.
2022. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon elrontották az egészet az időutazással és multiverzummal, mert így semminek nincs tétje és nem, senki sem hallott véglegesen (feltétlenül)… Egyszóval már értelmetlen nézni.
2022. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kettes válaszolóval.

Egyedül annyi a bibi hogy a színész viszont megöregszik, meghal egy idő után, szóval a 10-edik fázisra már lehet nem is fog élni RDJ. Tudom, manapság már halott színészeket is odaraknak géppel, mint a Star Warsban, de teljes filmet nem lehet úgy megcsinálni, csak 1-2 jelenetet.

2022. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kössz, de nem kell a privát üzenet "kedves" kérdező. Vagy elfogadod, hogy az a véleményem a kérdésedről, hogy ostoba vagy nem. A 4. fázisnál tartunk, az 5-6. van bejelentve és folyton szidják az úi filmeket/sorozatokat (legalábbis a többségét), te meg felteszel egy ilyen kérdést... Konkrétan semmi értelme, ez nem azt jelenti, hogy nincs fantáziám, hanem, hogy nem teszek fel értelmetlen kérdéseket és úgy válaszolok rá, ahogy szerintem logikus. Ennyi erővel megkérdezheted azt is, hogy mi lesz a 20. fázisban meg a harmincadikban és a századikban is. Lenne értelme? Nem...
2022. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem meg nem kell a válaszod "kedves" válaszoló. Sokáig gondolkodtam, hogy írjak-e egyáltalán bármit erre, de szerintem semmi bántót nem írtam neked, és nem is akartam, csak azt mondtam, hogy nem kell mindenbe belekötni, mint aki veszekedni akar, és arra kértelek, hogy nyugodj meg. És inkább ne válaszolj a kérdésekre ha csak veszekedni akarsz. Lehet más véleményed de azt normális hangnemben is meg lehet fogalmazni. De te csak trollkodsz, agresszív hangnemben válaszolsz, és csak az a célod, hogy veszekedj a másikkal. Én a válaszaidról gondolom azt, hogy ostobák. És az még mindig az én dolgom, hogy miről és milyen kérdést írok ki. És szerintem nincs fantáziád, mert csak 4 nem ismert fázis van hátra a 10.-ig és nem 14 vagy 24 -a 20.-vagy a 30.-fázisig, tehát a 10 az nincs annyira távol. Ilyen megerőltető négy fázisra előre gondolkodni és kitalálni valamit? :)

Szerintem nem, ennyi fantáziája csak van az embernek. Nekem van, én úgy gondolom, hogy 7-9-ig vagy -10-ig rákapcsolnak a mutánsokkal kapcsolatos történetekre, és az MCU-ban szerintem akkor nagyrészt mutánsokkal kapcsolatos filmek lesznek, majd a 10. fázis végén lesz egy olyan Bosszúállók film ahol (lehet csak 1 rész erejéig) visszahozzák az "alap" Bosszúállókat.Amúgy valahogy úgy van ez, hogy jogilag igazából minimum csak 2025-től hozhatják be a mutánsokat az MCU-ba, az előtt még nem. Szerintem sem olyan jó már a filmek és a sorozatok minősége, de leállni velük úgysem fognak, szerintem 10-ig még kihúzzák ebben az ütemben. És pont a minőség csökkenése miatt adódott a kérdés, hogy vajon "utolsó kísérletet" téve a brand felélesztése végett vajon pár év múlva visszahozzák-e a "klasszikus" csapatot vagy csak Vasembert? :)


Szóval ha rosszindulat és személyeskedés nélkül leírod a véleményed akkor meghallgatom, de én akkor is máshogy gondolkodom ebben a kérdésben, és én kinéztem fantáziát és kreatív előre gondolkodást az emberekből, még ha te nem is.

Még úgy is, hogy én is le tudnék húzni pár filmet mert nem lettek a legjobbak.

Részemről lezártnak tekintem. Peace... Béke ... :)

2022. szept. 4. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a stílusom némileg kifogásolható volt, emiatt akár bocsánatot is kérek, de a mondandóm tartalmával ugyanúgy egyetértek. Szerintem felesleges, értelmetlen és buta ez a kérdés. Az első 3 fázis 11 évig tartott. A 4-né tartunk. RETTENTŐEN messze van a 10. fázis és igen, simán benne van az is, hogy nem is lesz 10. fázis soha. Még akkor is rohadt messze van, ha ilyen ütemben haladunk, mint most.

Pont ezért írtam a példám, mert hiába elrugaszkodottabb, ugyanúgy megfoghatatlan és kiszámíthatatlan, hogy mi lesz a 20. fázisban. Legfeljebb akkor érezném jogosnak a kérdést, hogy mi mit látnánk szívesen a 6. fázis után. De én is lezártam. :)

2022. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A cikk által eszembe jutott ez a kérdésem:


[link]



Logikus nem volna, mert Tony Stark meghalt, viszont Hollywoodban a pénz mozgat mindent. :)

nov. 1. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb annyi értelme lenne visszahozni mint Palpatinet a szégyenletes 9. epizódban.


Viszont egy időutazós vagy egy multiverzumos kiruccanáskor még simán lehet egy cameoja.

nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!