Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet küldeni csomagot youtube...

Lehet küldeni csomagot youtubernek?

Figyelt kérdés
Van egy videós, akit nagyon kedvelek, ezért szeretném meglepni valamivel karácsonyra, de nem tudom, hogy hkgyyan tudnám eljuttatni neki az ajándékot.

2022. nov. 6. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

kiről van szó? Külföldi?

Ha népszerű, sittes konténerben állnak nála a rajongók által küldött hülyeeségek....

2022. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze, ha van publikus elérhetősége. Ha nincs, akkor viszont valószínűleg okkal nincs.
2022. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1 Nasz Daninak szeretnék küldeni, magyar. Nagyon szeretem a tartalmait, mert mindig meg mosolyogtat, és mindenkivel olyan kedves.

Nem hülyeséget szeretnék neki küldeni.

2022. nov. 6. 16:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor nyomozd ki a címét... Hajrá! :)
2022. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem írt ki címet, akkor valószínűleg nem szeretne ajándékokat kapni. Azzal is szebbé teszed a napját, ha írsz neki egy kedves kommentet:)
2022. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4 nem vagyok nyomozó

5nem hiszem, hogy nem fogadná el, mert sok csomag bontós videóját is láttam már, amikben a nézőitől kapott ajándékokat bontotta ki.

2022. nov. 6. 16:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Videó alatti leírásban szoktak kiírni elérhetőségeket.


Nála pl. emailt kell küldeni, ha szeretnél küldeni:

"📦 (Csomagot szeretnél küldeni? Írj egy emailt.) 📦"


Forrás: https://www.youtube.com/watch?v=Ea88mstNOuY

2022. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7 köszönöm 🥰
2022. nov. 6. 17:50
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
#6 Nem csak nyomozó nem vagy, de még csak el se olvasod a kedvenc videósod ÖSSZES videója alatt megtalálható választ a kérdésedre...
2022. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Én azt se tudom, ki ez, de 5 perc alatt megtaláltam a választ a kérdésedre. Te mindent tudsz róla, imádod a videóit, folyton őt hallgatod, de másoknak kell helyetted megkeresni azt, amit ő maga írt ki neked????
2022. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!