Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Thousen és gin mennyire volt...

Thousen és gin mennyire volt erős?

Figyelt kérdés

Aizen ugyebár legyőzte volna egyszerre mind a 10 espadat simán mikor halalisten volt.


Viszont Thosen és Gin kb hanyadik espada szintjén lehetett?


Thousent kb 7-8ra tennem

Gint nem tudom mert játszi jönnyedséggel győzte le Ichigot, sőt meg se akarta ölni, csak tesztelte.



2023. márc. 9. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azért nehéz, mert Tosennek és Ginnek nincs túl sok harca ami alapján könnyen belőhetnénk a dolgot. Azt nehéz elképzelni, hogy Tosen legyőzze R2 Ulquiorrát vagy Barragant. Starrk vitatható, de ha feltételezzük hogy Tosen legyőzheti őt és Ulquiorrát, akkor azt is mondjuk hogy Tosen körülbelül ugyanabban a kategóriában van mint Shunsui és Full Hollow Ichigo, amit nehéz elhinnem. Gin viszont úgy gondolom hogy legyőzheti őket mind. A kulcsszó itt a "lehetséges". Ha Bankai-al eltalálja őket, akkor win. Ulquiorra nagyon nehéz eset lenne sebessége, AOE és távolsági támadásai miatt, de ha Ginnek sikerül eltalálni Bankai-al akkor game over. Azt viszont nem tudom hogyan hatna Gin Bankaija Barragan Respirájára. A többi Espadát viszont szerintem könnyedén legyőznék.
2023. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dehát Starrk erősebb mint Barragan. Shunsui azért győzte le őt(ami nem 1v1. Volt) mert ő erősebb kapitány. De nemi is bankaira lett volna szüksége ha csak 1v1 be harcoltak volna és nem kap segítséget 2 waizard és ukitakétól. Szóval Starkk az erősebb mint Barragan jóval.

Gin játszva győzte le Ichigot a végén.

Tehát szerintem Gin még Starrkot vagy a még erősebb Ulquiorrát is legyőzné kivel gyors nagyon a kardja.

Viszont Tousent nem tudom. Komamura legyőzte, persze ő sem egyedül.

Szerintem akkor maximum Grimmjow szinten lehetett

2023. ápr. 12. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!