Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Attack on Titan-ban Sasha...

Az Attack on Titan-ban Sasha és Niccolo együtt voltak? Vagy Niccolo szerelme Sasha iránt plátói volt?

Figyelt kérdés

Meg van egy olyan elmélet, hogy Sasha utolsó szava a ,,Niku" (ami ugye Japánul húst is jelent) nem a húsra utal, hanem a Niccolo név becézésére. Meg Sasha álltal egy óriástól megmentett, majd a mostohatestvére váló Kaya szerint is szerelmesek voltak egymásba (mondjuk ez magyarázható lenne azzal hogy a gyerekfejével túlgondolta a dolgot).


Meg ti erről nem gondoltok? Én nem rajongok ezekért a ship-elős dolgokért, viszont mint két karaktert nagyon megkedveltem az anime során (Niccolo lett az egyik kedvenc mellékszereplőm), és emiatt elgondolkodtam azon hogy vajon Sasha viszonozta e a marley-i exkatona érzéseit. Viszont Sasha barátai nem tudtak arról hogy Niccolo és Sasha együtt lennének, szóval ez lehet egy bizonyíték hogy nem voltak tényleges kapcsolatban.



2023. ápr. 17. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Niccolo és Sasha egy párt alkottak, csak a többi szereplő erről egyrészt nem tudott (esetleg Sasha halála előtt nem sokkal jöttek össze és ezért ?)
Niccolo és Sasha nem voltak együtt, Niccolo érzései plátóiak voltak Sasha irányába
13 szavazat
 1/1 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Amennyire tudom “hivatalosan” nem jöttek össze, de az biztos ,hogy egyikük sem volt érzelemmentes a másik iránt. Sasha konkrétan sírva ette Niccolo ételét annyira ízlett neki, hát persze ,hogy ezek után nem utálná őt. Niccolo-t is mélyen megérintette ,hogy valaki így reagáljon, imádott neki főzni, képes lett volna gyermeket (Gabi-t) ölni Sasha miatt. Konkrétan Sasha-n keresztül értette meg ,hogy a szigetiek nem ördögök s majdhogynem szerelmi vallomást tett Sasha szülei előtt az éttermes jelenetben. Nem mondta ki szóról szóra, de elég erősen utalt rá. Szóval volt (lett volna…) köztük valami.


A niku teória szép meg aranyos, de én nem tartom többre egyszerű fan teóriánál, legalább is nem tudom ,hogy hivatalos megerősítés/ elutasítás volt-e. Ha akarod igaznak gondolhatod, nem kavar semmit a dolgokon szóval miért ne.

2023. ápr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!