Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cosplayerek, ti hogy viszonyul...

Cosplayerek, ti hogy viszonyultok a rengeteg figyelemhez amit az utcán kaptok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sajnos, de most az utam egy cosplay rendezvényre úgy jött ki, hogy előtte cosplayben végig kellett mennem a város egy részén. Nem volt hosszú az út, de ígyis rengetegen megnéztek és nagyon sokan állítottak meg egy fotó erejéig, mert fél órás késéssel értem oda ígyis a tervezett időpontom előtt. Persze akik megkérdezték, hogy lefotózhatnak-e aranyosak voltak, de néhány embernél láttam, hogy tartják a telefont, és titokban próbálnak meg rólam képeket csinálni.

Számítottam rá egyébként, hogy ez lesz, csak nem ilyen nagy mértékben, mert tényleg csak egy kisebb, párszáz méteres szakasz választott el a rendezvénytől.


Kíváncsi lennék hasonló tapasztalatokra, vagy akik futottak már bele hasonló esetekbe, ti hogy kezelitek ezeket? Nyilván, sokat nem lehet kezdeni ilyen helyzettel, de érdekelne más cosplayereket hogyan érint ez a túláradó figyelem az utcákon.



2023. aug. 27. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mindig cosplayben megyek rendezvényre, de ilyen még nem volt, hogy annyian megállítanak, hogy oda se érek időre 😅

Beszólogatás meg bámulás volt bőven, de titokban fotózást se vettem észre, pedig mindig tömegközlekedünk.

Mondjuk nem is nagyon látom szemüveg nélkül, hogy mi történik körülöttem, és szemkontaktust se szoktam felvenni az emberekkel.

Még azt se mondom, hogy rendezvényenként egy alkalommal megállítanak út közben, mert szerintem tényleg nem volt annyi se.

Milyen cosplayben voltál?

2023. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!