Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elképzelhető hogy lesz magyar...

Elképzelhető hogy lesz magyar szinkronja az Oshi no Ko animének?

Figyelt kérdés
Szeretnék választ kapni hogy aki anime fan vagy esetleg anime szinkronos hogy lesz e magyar szinkronja az Oshi no Ko animének, mert van magyar feliratos változatban de szeretném meg nézni, nem csak én, hanem azok is akik szeretik az animét de megnéznék magyar szinkronosan.

2023. okt. 30. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos szinkron nem. Nem hivatalos meg aligha.
2023. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Remélem hogy nem. A magyar szinkron ótvar az animéknél.
2023. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Isten mentsen a magyar szinkrontól...
2023. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Én őszintén nem vagyok oda a magyar szinkronért, de amikor még nem voltam hajlandó feliratosan megnézni, úgy döntöttem pár barátommal, hogy leszinkronizáljuk magunknak


Viszont, ez olyanyira nem jött össze, hogy még mindig az első részét fordítjuk, már csak viccből is

2023. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy fordítsák, ki kell fizetni a stúdiót, szinkronszínészeket és fordítókat is. Vagyis ha már fordítják, akkor valahogy bevételt kell generálni belőle.

Ez kb. csak akkor lehet, ha TV-ben leadnák és még akkor is kell hozzá nézettség. Tekintve, hogy Mo.-on még mindig az a tévhit van, hogy ami rajzolt, az gyerekeknek van, így esélytelen.


De a szinkronok többsége amúgy is pocsék, szóval én örülök is, hogy nem gyalázzuk meg ezt.

2023. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!