Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kevesebb lett mostanában a...

Kevesebb lett mostanában a anime Fansub, magyar felirat, ezért Anime , mennyiség ügyileg érdemes lenne Netflixre előfizetni?

Figyelt kérdés
A Kérdésem lenne az, hogy anime ügyileg mennyire érdemes előfizetni a Netflixre? mert mostanában ahogy nézem kevés lett a Fansub, magyar felirat ahol szoktam nézni, illetve most hogy az Avatar Live sorozat előzetese miatt, és azt olvastam már sok anime van rajta, érdemesebb lenne előfizetni? mivel ezen gondolkozom hogy elő fizessek e egy jó ideje már...

2023. nov. 10. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdemes előfizetni Netflixre.
Nem érdemes előfizetni Netflixre.
15 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen, megfogom köszönni a válaszókat..
2023. nov. 10. 16:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne az animék miatt fizess elő a Netflixre. 😅


Lassan három éves reménytelen háborúzás után meg nem kell csodálkodni, hogy a legtöbb fansubnak elment az életkedve a fordítástól. 😂

2023. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felirat ügyileg a Netflix nagyon gyenge, és itt nem csak a megfogalmazásra gondolok. Nem egyszer volt az, hogy olyan rosszul volt időzítve a felirat, hogy nem tudtam elolvasni, mert egyből ugrott tovább, vagy hiányzott a felirat teljesen.


A legjobb jelenleg a Crunchyroll, és nyilván angol felirattal éri meg.

2023. nov. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fizetnék elő a Netflixre.


Tonnányi feliratos anime van, szóval lehet válogatni.

2023. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thunderfairy ***** válasza:
71%

Beirod az anime cimét és mögé hogy magyar. Utána tudod nézni, ha máshogy nem akkor feliratosan. Angol felirat garantáltan van, de találhatsz magyar feliratosatt is.


Nem kell előfizetni semmire.

2023. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!