Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl keveset eszik mostanában?

Túl keveset eszik mostanában?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 hónapos múlt és tápszeres. Sosem ette meg azt a mennyiséget amit elvileg kell, de megette a szokásosát. Napi 5-6szor kb 130-170 ml között De az utóbbi napokban még kevesebbet eszik. Ma alig 100 miliket evett. Nincs meg a 800 ml/nap sem.

6800 gr, 65 cm.

Lehet csak ez egy ilyen időszak és majd visszatér az étvágya? Éjszaka sem kel már fel enni, csak hajnal 5 körül.



2020. szept. 13. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babám anyatejes, de neki is voltak olyan napjai, hogy kemény maradt a mellem, annyira keveset evett, pedig nem volt baja. Szerintem ha nem állandósul akkor nincs probléma.
2020. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónapos,de ő sem eszik 800ml-t. Mondjuk max 6 és fél kg 😅 de neki is vannak jobb és rosszabb napjai. Lehet a meleg miatt,lehet front,bármi. Te sem mindig ugyanannyit eszel. Ha megvan a napi pisis pelenka,jókedvű,akkor ne aggódj :)
2020. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!