Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus animék?

Romantikus animék?

Figyelt kérdés
Néznék valami romantikus animét, amiben a főhős fiú, és a lány obsessed az MC-vel. Lehet slice of life, vagy akár akció anime is, a lényeg inkább az hogy legyen benne romantikus szál.

jan. 18. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Golden Time
jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Mit jelent, hogy

obsessed az MC-vel?

MC=Main Character, azaz főhős? Azaz a fiú főhősnek a megszállottja az egyik lány szereplő?


Szerintem ha magyarul írod ki, többen fogják érteni. ;) Jóból mondom...


Egyébként (hetero) romantikus animékben minimum egy fiú és minimum egy lány a fészereplő.


Ao Haru Ride (nagyon érzelmes slice of life)

Bokura ga Ita (igen nyomasztó, bár az első kb 5 része gyerekesnek hat, az 5 résztől lélektanilag kifejezetten magával ragadó, persze a kamaszok szintjén, viszont tényleg kifejezetten pszichológizáló sorozat!)

Clannad After Story

Dears (A flegma kamaszfiúba alien széplány szeret bele; bishoujo scifi slice of life ecchi sorozat)

Sakurasou no pet na kanojo (Nem szokványos diákok koleszáról szól, egy huszonéves párkapcsolatról, valamint egy autista festő kamaszlány ragaszkodásáról szól a kamaszfiú iránt, slice of life vígjáték dráma, nem annyira sulis, inkább kolesz élet animesorozat)


Talán még A Toradora, de abból csak 5 részt láttam eddig, tök aranyos sori, egy agresszív tsundere lánnyal és két fiú főszereplővel.

jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rock2070 ***** válasza:
63%
Én eddig egy romantikus animét láttam, igaz egy film. a címe "Your name". Elképesztően szép film. Ajánlom
jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!