Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto folytatás lesz?

B~Way kérdése:

Naruto folytatás lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat vártam már, de most már megkérdezem itt, mert én hiába keresgélek, nem találok csak fanmade videókat meg ilyeneket, normális cikket se.

Van ugye a Naruto;Naruto Shippudden és a Boruto.

Volt arról szó, hogy szavazás indult a közönség nyomására hogy Kisimoto Maszasi folytassa a sztorit.

A szavazás elvileg azzal záródott hogy egy "előzmény" történet íródik majd Minato életéről,de erről is csönd van.


Aztán most jönnek a videók miszerint Narutó valahogy kiszabadul a Mugen Tsukuyomi hatása alól és minden előzményre ami azóta volt (Boruto) csak egy emlék ami nem valós.


Most lesz folytatás vagy nem? Vagy másik storyline készül?


Előre is köszi a válaszokat :)



#anime #Naruto #Mugen Tsukuyomi
febr. 14. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Naruto létezik, Shippudden létezik, Fos Boruto létezik mint elbaszott folytatás

a Fos Boruto az hivatalos SAJNOS, a naruto mangakája dolgozik rajta, bár ő is késleltetve került oda, ha jól tudom 100-200 chapter körül, addig az aszisztense vitte a dolgot, de mint mondtam már a rendes mangaka viszi tovább a Fos Borutot


jelenleg animeként a Fos Boruto megy, és tudtommal a naruto 20. évfordulás kis részek jöttek ki tavaly, vagy lehet késik pár rész idénre átrakva ebből (ha jól tudom 4 részből áll), nincs berendelve hivatalosan új naruto univerzumában játszódó anime


viszont, jönni fog a Minato one shot manga, ebből tavaly már pár képet felrakott a mangaka, elvileg 55 oldalból fog állni, de gondolom ezen változtathat majd a mangaka


szóval ja, csak a Fos Boruto megy most

febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ :)

Most konkrétabban rá tudtam keresni és meg is találtam azokat a képeket :D

Köszike

febr. 15. 20:44
 3/8 PMC Wagner ***** válasza:
59%
Szerintem ellett bszva már a shippuuden vége is a kaguyás szállal
febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
A kaguyás rész szerintem is el lett rontva de a legeslegvégső vége mármint Naurto vs Sasuke az nagyon jó, minőségi lett.
febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

Persze h ellett bszva, mivel Tobit eredetileg tényleg Madara-nak szánta az író és ő lett volna a fő főgonosz.

Aztán ki kellett sajtolni penzt meg a narutobol, ezért találták ki azt hogy jajjj az amugy az Obito, Madarat meg ujraelesztettek stb. A Kaguyas baromsagot meg csak azert preseltekcbe a vegere hogy lehessen hogyan folytatni a borutot.

febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Addig volt tenylegesen igenyes sorozat amig Naruto le nem gyozta Paint.
febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minato manga már kb 1 éve kint van a Naruto-kun oldalon szóval eltudod olvasni (a rasengan megalkotásáról szól hogy miért fejlesztette ki meg hogy honnan a név) a szavazás csak arról volt folytatásról szó se volt.
febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
naruto gaiden uzu no naka no tsumujikaze a neve
febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!