Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyi idő alatt lehet beérni...

Mennyi idő alatt lehet beérni a One Piecet?

Figyelt kérdés
Ugye most 1097 rész van. (ha jól tudom)

márc. 17. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Erre nincs konkrét válasz.

nézési idő = összes rész / 1 nap alatt hány részt bírsz megnézni.

Ha egy nap alatt 10 részt nézel meg, akkor nyilván ötször hamarabb végzel mintha naponta csak 2 részt néznél.

márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

20 perces epizódokkal számolva (kihagyva az openinget s az endinget):


1097 rész x 20 perc = 21 940 perc. Ez 365,66 óra.


Napi 6 óra animézéssel: 60,94 nap. Kb 2 hónap.

Napi 3 óra animézéssel: 121,88 nap. Kb 4 hónap.


Egy iskolás a nyári szünet alatt simán meg tudná nézni szerintem, ha nem lesz elege belőle pár hét után.



S ez csak normális lejátszási sebességgel számolva. A sima beszéd másfélszeres gyorsításban még tökéletesen érthető. Úgy meg az idő is lényegesen rövidül ilyen nagy számoknál.

márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért be kell vallani, hogy napi 6 óra hónapokon keresztül rohadt egészségtelen. Egészségügyi (nem csak WC!) szünetekkel ez a napi 6 óra effektíve kiad egy egész napot.


Reálisan nézve, ha életed is van mellette (tehát nincs 3+ órád minden egyes nap kivétel nélkül) és néha esetleg a kedved is elmegy tőle pár hétre, akkor simán kiad 1-2 évet. Pláne, hogy közben minden héttel a sorozat is halad. Mire letolod az első évet, van plusz ~50 rész.

márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha valaki tud angolul, s nincs rászorulva egy magyar feliratra, meg egy kicsit "multitasking", akkor lehet az animézés egy ilyen háttértevékenység is.

Én pl YouTube videót rendesen, nagyban, hogy most csak azt nézem, nagyon keveset nézek. Leginkább minilejátszón meg a sarokban, vagy a másik monitoron, ha épp 2 van. Közben meg Facebookozok, itt lógok, rajzolok, de pl még egyetemre prezentációt is csináltam, miközben ment valami tízes lista ott lent. Vagy evés közben (reggeli, ebéd, vacsora) múlthéten a párommal megnéztük a Castlevania: Nocturne-t.


Így a 3+ óra naponta már nem olyan sok.

márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

#2

"A sima beszéd másfélszeres gyorsításban még tökéletesen érthető. Úgy meg az idő is lényegesen rövidül ilyen nagy számoknál."

Minek nézi így az ember a sorozatot? Nem az a cél, hogy élvezze? Ez nem egy verseny, hogy minél előbb megnézze.


#3

"Reálisan nézve, ha életed is van mellette"

Reálisan nézve olyan félév szokott lenni. Nekem is annyi volt. Jó mondjuk akkor még 200 résszel rövidebb volt, de nem szokott évekre elhúzódni. Annál lényegesen jobb műről van szó.


#4

"Közben meg Facebookozok, itt lógok, rajzolok, de pl még egyetemre prezentációt is csináltam, miközben ment valami tízes lista ott lent"

Azért ez közel sem ugyanaz, még akkor se ha valaki tud angolul.

Egy angol 10-es lista esetén, ha nem nézed a vizuális kiegészítést, akkor is érted, hogy miről van szó. Viszont az animék esetében sokra nem mész, ha az angol felirat esetén nézned kell a képernyőt.


Illetve egy sorozatnál, ha nem nézed a képernyőt, amikor épp nem beszélnek, akkor elég könnyű elveszni benne.

márc. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!