Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legjobb animék?

Legjobb animék?

Figyelt kérdés

Kérdés adott , műfaj yaoi kivételével minden jöhet .


SAO szerű összecsapott unalmas sablonos szenvedéses animéket nem kérek !


Lehetőleg valami történetileg is nagyon jót ! (Code Geass,Steins;Gate , Death Note , HagaRen (2009) )



2012. dec. 13. 21:17
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megy a zöld aki kritériumnak megfelelőt ír.
2012. dec. 13. 21:18
 2/48 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ezek a kedvenceim: elfen lied, cowboy beebop, samurai champoo, neogenezis evangelion. (Nem tudom, mit jelent a yaoi és sao kifejezés :)
2012. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
86%

Heló!


Ghibli filmek közül: Szentjánosbogarak sírja, Nauszika, A vándorló palota, Laputa az égi palota, Totoro.

Másodpercenként 5 centiméter - csodálatos rajz, fantasdztikus történet, egyszerűen kiváló szerelmi dráma.

Én az Elfen Liedet is angyon szeretem, valamint a Jormungand sorozat, amit most nézek - szerintem nagyon ütős.

2012. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos nem sok animét néztem/nézek.


Amiket néztem/ek: Devil May Cry - Démonvadászok, Inuyasha (nagyon régen láttam :D), Death Note - Halál Lista. Meg voltak kisebbek amikből csak egy-egy részt láttam, de azoknak a címei nem nagyon maradtak meg.

2012. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
73%

Neon Genesis Evangelion (míg nem látod nem vagy animefan, hogy tetszik-e az opcionális)

Mirai Nikki

Another

Serial Experiments Lain

Ghost in the Shell (első film kötelező, a többi opcionális)

Chuunibyou demo Koi ga Shitai (ongoing dráma, nekem eddig nagyon bejön)

The Melancholy of Haruhi Suzumiya (annyira nem nagy maga a sorozat,csak a vége amikor az egészről egy kerek képet kapsz, viszont a film az már sokkal jobb, azt érdemes megnézni)

Ergo Proxy (ha az evangelion tetszik, ez is fog)

Akira

Black Lagoon (történetileg nem nagy durranás, inkább csak feelinges, olyan mint a Hellsing, csupa vér,csöcsök, meg coolness)

Time of Eve

Spice and Wolf

Panty & Stocking with Garterbelt (ez ilyen nyugati rajzfilmstílust felvett anime, olyan mint egy perverzebb PindúrPandúrok, kb 2 részt bírtam, hátha neked bejön)

2012. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
70%
Inuyasha, Soul Eater, Detective Conan, Magic Kaito, Yu Yu Hakusho, Rosen Maiden, One Piece, Naruto, Vampire Knight, Black Rock Shooter.
2012. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%

Bocs a kisregényért :D


Nekem a kedvenceim között az első a Gintama. Shounen a műfaja, de azért egy 16-os karika mehetne rá :D a legjobb amit valaha láttam. Vígjáték és humor, mellesleg az anime mind a 257? részén egy másodpercet sem lehet unatkozni. Van, hogy dráma, van hogy humor, és van komolyság, egy adag mondanivalóval is. A fillerek olyan jók, hogy azt se tudom, hogy van-e benne :D kb 20 rész után letehetetlen, de én már előtte is a rabja voltam :p

Nurarihyon no Mago, a szereplőktől elkezdve a grafikán át a hangokig, minden tetszik benne. Ez is shounen, de én mint lányként imádom (a karakterek egy nyomós ok :D)

Egy kis romantikus Kimi ni Todoke. Nagyon szerettem, bár úgy éreztem a végét már összenyomták, de szerintem egy kerek szép történet, annak ellenére, hogy a mangája még mindig megy :) amellett, hogy top listás eladása van.

Kuroko no Basuke az egyetlen sport-anime ami megfogott. Talán itt is a karakterek miatt, de a történet is nagyon jó, és önbizalmat adott a kosarazáshoz, bár hülyének néztek, amikor Midorimát utánoztam XD

Natsume Yuujin-chou, egy igazán könnyed, mégis szórakoztató sorozat, mind a megélt 4 évadával együtt, ami korántsem ért még véget(remélem).

Needless, egy jó seinen anime. Minden jó, a humor a történet, a karakterek és a hangok nagyon jók. Néhol durva, és vannak akik meghalnak, bár ugyen nem a fontos szereplők, de nem aza feltámadok anime. De tényleg minden van benne: loli, ecchi, harc, vér, egy hasztalan szereplő, aki az egyetlen normális :D szóval érdemes megnézni.

Ao no Exorcist, a szokásos húdejólátnikellanime. De valójában nagyon tetszik, a karakterek jók, van dráma, kis ecchi és vígjáték, egy jó shounen receptje. A grafika ami tetszetős, és Meohisto egy külön karakter, akit imádni kell :D

Sengoku BASARA egy jó grafikájú történet a "Na jól van már" szöveggel. Nekem nagyon tetszik a grafika itt is, nem is régi, nem meglepő. A karaktereket imádom, habár műfajba nem rakták be a humort, én pár résznél a földig röhögtem magam. Jós ok harc és egy kis segítség a japán törihez, bár nem tudom mennyire valóságos :D

Natsuro Kiseki. Nem egy ismert, idei anime. Engem nagyon megfogott, a legfőbb tulajdonsága a baráti összetartás humorral, és egy kis csodával :D

Shugo Chara! a szokásos mahou shoujo, szép karakterekkel és a többi. Ehhez nincs mit mondani, itt is 2007-es grafika, megnyerő karakterek, jó hangok.

Sousei no Aquraion, mert a ritka anime ami megfogott, mert mecha. Viszont itt imádtam. A zenékről nem is beszélve. A kedvenceim. Sok humor, és dráma. Azt mondják koppintás, de én szerintem hatalmas anime. A második évada egy adag fos, ne nézd meg.

Hakuouki, mert lány vagyok és kell a a bishi :D ezenkívül szép grafika és jó karakterek és a zenék sem rosszak. Bár lány szemmel nézve ez így oké :D

Slayers, mert még mindig nevetek, és a gyermekkorom egy meghatározó karaktere Lina, akinek még mindig tudom a varázsigéit :D

Katekyoushi Hitman REBORN! az AMV-k megkapó ereje. Nagyon megtetszettek a fanartok, és a történet is nagyon jó, persze a 20-30 rész után. A legjobb a karakterek, mert mindenkit tudok szeretni a főbbek közül, még a rosszakat is bírom (köszönöm a fiú karikat) mert Amano Akira nagyot alkotott. jól meglepődtem amikor megtudtam, hogy nő, bár a szépen rajzolt karakterekről azért sejeteni lehetett.

Shiki, mert egy normális vampire story. Nincs benne a hú de boldog vámpír vagyok szerelmes vagyok cucc. És a vér sem tűnik el az emberek ereiből. Szóval akkor a karakterekdizájn tetszik, és az is hogy "színesek" hogy így mondjam. A zenék itt is jók voltak, főleg a 2 op.

Hotarubi no Mori e, mert megfogott, ha tetszik a Natsume, akkor ez is, mert ugye majd hogy nem ugyan az. Youkaiok, az alkotó, és az anime készítői is. Egy 45 perces rövid film, de fantasztikus.

Bakou wa Tomodachi ga Sukunai, mert megfogott ez is, viccek, a szokásos ecchi hárem cucc, de nem unalmas. És most jön a 2. évad valamikor :D a karakterek itt is nagy pont, a zenék átlagosak, a sorozathoz illőek. Viszont az utolsó részen meg akkorát röhögtem egy párbeszéden :D azért érdemes megnézni :DDD

És még mondanám a Sukitte Ii na yo!-t mert a kedvenc mangám animéje. Bár azért a manga itt is sokkal jobb. De tetszik a történet és rajzolás, a karakterek jobban tetszenek a mangában, szóval csak egy átlagos shoujo-nak mondanám.

Továbbá az általános shoujo, és shonenek: One Piece, Kaichou wa Maid-sama, Special A, Soul Eater, nincs mit mondani, nem különleges, de szerethető. Na jó, OP azért különleges, bár a mostani arc (gyojin) nem tetszett.

2012. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
68%

Eddig már elég sokat felsoroltak azok közül amiket mondani akartam volna de maradt még a:

-Mirai Nikki

-Code:Breaker

-Ghost Hound

-Ghost Hunt

-Soul Eater

Nekem nem ezek a kedvenceim de gondolom neked tetszhetnek. ^^ Ja és UI: Az SAO szerintem is eléggé nagy hiba (Csak a grafikája miatt szeretik olyan sokan szerintem. -.-")

2012. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok mennyit fog esni az utolsó rész után ..
2012. dec. 15. 15:24
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Jah! Ja és talán még a Ga Rei Zero, Deadman Wonderland, Dusk maiden of Amnesia, K, Blood+ és a C tetszhet még neked, lehet hogy már ismered őket de... 8-as voltam. ^^
2012. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!