Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legjobb animék?

Legjobb animék?

Figyelt kérdés

Kérdés adott , műfaj yaoi kivételével minden jöhet .


SAO szerű összecsapott unalmas sablonos szenvedéses animéket nem kérek !


Lehetőleg valami történetileg is nagyon jót ! (Code Geass,Steins;Gate , Death Note , HagaRen (2009) )



2012. dec. 13. 21:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:

Kihagyják az én kedvenceimet?


Owari no sheraph

Hakkeden Toutou Hakken Ibun

Tegami Bachi

Noragami / 2. évad: Noragami aragoto

Fullmetal Alchemis Broterhood

Nekem nagyon tetszettek. (Főleg a Hakked Toutou Hakken Ibun és az Owari no sheraph) Remélem neked is fognak! ^^

2015. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:

- One Piece

- Lovely Complex

- Canon

- Clannad

- Death Parade

2016. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 szilvia505 válasza:

Szia!

Top 10:

-Yugioh (arc-v;gx;5sds;dm;zexal)

-Attack on titan

-ao no exorcist

-Noragami

-Nisekoi

-Highschool DxD

-Natsume yoinchou (pontosan nem tudom hogy írják)

-danmachi

-kamigami no asobi

-Hataraku Maou-sama

Ezek a kedvenceim <3

2016. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 istenigazsag válasza:
HAPPY Science 5 dimenziós önismereti ANIME filmek Ryuho Okawától pl. azigazsag.hu önismereti menüpontjában nézhető mind, vagy magyar felirattal is van már fenn 1 mozicsillagon (az ÖrökkéValóság Törvényei) ;)) vagy pl 1 másik 7 dimenziós pl. buddhareinkarnációs előzetes tőle: youtube.com/watch?v=x3xWiCXh0XM ;))))))))))))))
2016. aug. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Toradora

No game No life

Regalia

Soul Eater

Noragami

Another

Angel Beats

Mirai Nikki

Watamote

AnoHana

Tokyo Ghoul

Totoro

Charlotte

Say I Love You

Death Note

The world is still beautiful

Plastic memories

Harmony

Danganronpa

Kamisama Hajimemashita

Occultic nice

Shuumatsu no Izetta

Nichijou

Spice and wolf

Himouto

Toradora

Re:zero

Boku dake ga Inai Machi

Hyouka

Kyoukai no Kanata

Higurashi No Naku Koro Ni

Diabolik Lovers

Amnesia

Hand Shakers

Last Exile

Sakasama no Patema

Kobayashi-san Chi no Maif Dragon

Hai to Gensou no Grimgar

Air

Ef-a tale of melodies

Black Butler

Makai Ouji:Devils and Realist

Hidan no Aria

Date a Live

:3

2017. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki írta az Owari no Seraph-ot, de az a SAO-nál sokkal rosszabb ._.


Amúgy az én kedvenceim:

Kuzu no Honkai - szerelmi történet, de nem a szokásos nyáladzás, hanem kicsit mélyebb témájú

Yumekui Merry - aranyos kis anime, a történet kreativitása tetszett meg, meg amúgy Merry karaktere is szimpi

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho - tetszik a benne megjelenített világkép, és a történet is jó, csak kéne neki folytatás :)

Mayo Chiki és Inu x Boku SS - habár az IxB SS fantasy, a másik meg nem, mégis számomra nagyon hasonlóak, mert egy-egy különleges és szokatlan szerelmi történetet mutatnak be. Mindkettő nagyon aranyos.

Magi és Fairy Tail - ezt a kettőt is egy kalap alá veszem, de ezek tematikában is hasonlóak. Mindkettő nagyon humoros, akciódús és szórakoztató.

Akatsuki no Yona - nem tudom, miért, de engem valahogy Mulan-ra emlékeztet XD Viszont nagyon jó a story minden egyes kicsi részletével együtt: kidolgozott szerelmi szál(ak), jó cselekményszövés, érdekes történetalakítás, a szép grafika csak cseresznye a a tejszínhab tetején.

Akame ga Kill! - úgy érzem, nem hagy elég időt a karakterek megismerésére, ezzel azt akarom mondani, hogy túl rövid. Tetszett, hogy nem a szokásos, kiszámítható happy end a vége, nagyon bírtam a szereplőket és azt, hogy ha valakit leszúrtak, akkor az reálisan meghalt, és nem éledt újjá valami csoda által.

2017. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Első válaszoló a sakk az az hogy kettő fiú szerelmes lesz a sakk az a sword artonline röviditèse szerintem Fiára Tail Naruto boruto a boruto pár száz rèszs lesz most csak 38.r3szn3l tart
2017. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Nem sakk yaoi*
2017. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!