Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Legjobb animék?

Legjobb animék?

Figyelt kérdés

Kérdés adott , műfaj yaoi kivételével minden jöhet .


SAO szerű összecsapott unalmas sablonos szenvedéses animéket nem kérek !


Lehetőleg valami történetileg is nagyon jót ! (Code Geass,Steins;Gate , Death Note , HagaRen (2009) )



2012. dec. 13. 21:17
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Bocsi, írtam pár olyat is amit megemlítettek már. ^^" (pedig direkt átnéztem és kiírtam...) 8 és 10-es vagyok.
2012. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:

Movie: Toki wo kakeru shoujou és Hotarubi no Mori e

sorozatok: Mirai Nikki, Bakuman, Umineko no naku koro ni, Angel Beats, Hajime no Ippo, Phantom: Requiem for a phantom (hogy nem ajánlotta ezt még senki? :O), Clannad, Kaiji, Darker than black


Nagy kedvenc az összes, próbáltam olyanokat írni amiket nem láttam másnál, bár hozzáteszem a többi posztot csak átfutottam. Jó animézést. :)

2012. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Elég sokat láttam innen :D De köszi :D

Amúgy igen , a Phantom elég rosszul indul , de egészjó lessz a 10-rész után :D Bár azért a CG-hez hasonlítgatni túlzás.

2012. dec. 15. 21:23
 14/48 anonim ***** válasza:
Nurarihyon no Mago, mostani kedvenc,igaz hogy a szinkron nem a legjobb Kanánál, de a történet jó! ^^ És a Btooom! az új sorozatok egyike Érdekesség: Eléggé meglátszik hogy nagyon kevés új lány szinkronszínész van az új animékhez Btooom! <--> Kamisama Hajimemasita ugyan az a szinkronja a két lánynak, habár a mostani szinkronok nagyon nem jók pl Code:Breakerben a csajnak. 5-6-10-es voltam. (Tudom elég sokszor írok de remélem nem zavar. ^^")
2012. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Bocsi, javítok 8-10-11-14-es voltam. Ui: Szerintem már mindent felsoroltam amiket még tudtam volna ^^"... Gomen.
2012. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi, hogy off-olok, de szerintem az, hogy két egyidőben futó animének egy karakterének ugyan az a seyuu-ja, nem jelenti, hogy kevés van. Amúgy a NnM-ban nincs semmi baj Kana hangjával. Szerintem illik a karakteréhez.

A Code:Breaker-ben szerintem a hangok jók, az animét magát rontották, azt hittem, hogy jobbat csinálnak belőle, jobban kidolgozva. Bár azért elmegy, de lehetett volna jobb is.

Amúgy meg mittomén hányas voltam, a regényes :DD

2012. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Te sem tudhatod biztosan ^^
2012. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
És egyébként ízlések és pofonok.
2012. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
2012. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim válasza:
100%

Elsőként, ott van a Sailor Moon :). Gyerekkori örök kedvenc, az interneten elérni mind az 5 évadját(Magyaro-n csak 3-at adtak le belőle, és aztán azokat is betiltották).

Egy másik kedvenc, a Prince of Tennis, ahogy a címben is benne van, ez az anime a Tennis körül forog, vicces is, és alapjában nagyszerű.

Aztán ott van a Bleach, shinigamik (halálistenek) és a zanpakutou-juk (lélek kardjuk) adják a javát, akció dús, vicces jelenetekben sem szűkölködik és nincs egy uncsi perc sem benne.

Naruto is elég népszerű és valóban nem rossz, sőt! Viszont nem ajánlom a magyar szinkronizált változatát, mert az szörnyű.

Na és persze a Kuroshitsuji, egy mester - démon (aki komornyikot játszik) közötti szerződés, az 1800-as években játszódik, egy igazán nagyszerű anime, 2 évados.

Továbbiakban: Fushigi Yuugi, Shounen Omnyouji, HarukaNaru (ez hasonlít a Fushigi Yuugi-ra), Ayashi no Ceres, Full Metal Panic, Nabari no Ou, Hikaru no Go, Saiunkoku Monogatari, Shion no Ou.

2013. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!