Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a legerősebb sakura hinata...

Ki a legerősebb sakura hinata ino temari tenten? Ki a legerősebb naruto Sasuke gaara neji shino kiba shikamaru Lee kankuro chouji?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 08:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg pont hogy ez a feltehető legobjektívabb kérdés. Itt nem a személyes véleményed kifejtésére kérnek, hanem arra, hogy egy tényre következtess a látottak alapján.

Nos, amennyiben az erőt a nyers chakrapárbajokra értjük, ez a mérlegnyelv Naruto és Sasuke közül fog billenni valamelyikük felé. Főhős szőkeségünk a Kyuubi nélkül egyértelműen halálra lenne ítélve, ez igaz, viszont ilyen elven Sasukét is becsmérelhetnénk, amiért egykor billogot kapott Orochimarutól, majd egy rakat elsöprő erejű technikát Itachitól, mindkettő külső segítségnek minősül (mondom ezt annak ellenére, hogy őt bírom legjobban az egész sorozatból). Szóval én úgy gondolom, közel egyenlőre tervezte őket a mangaka, különben nem hangzott volna el annyiszor, hogy "az ő közös csatájukat egyikük sem élné túl". Ők a két véglet, a jó-rossz ellentétpár, egyensúlyban kell lenniük, hogy fel ne boruljon az Univerzum rendje.:D Aztán ott van még Shikamaru, aki a többségen lazán felülkerekedhet a zseniális stratégiáival, bár azt őszintén kétlem, hogy a két főkolompos ellen lenne esélye.

A lányok leg-harcra-termettebb képviselőjének én Temarit tartom, ő bizonyított a legtöbbet idáig (mondjuk még csak a Shippuuden 260. részénél járok, még fordulhat a kocka), és elismerésre méltó Hinata fejlődésének javuló tendenciája is, ha a kedvenc női karakteremet kéne meghatároznom, bizonyára ő volna az (persze csak Kushina után :D). Azt hiszem, ezzel ki is tértem mindenre, talán a kelleténél jobban eredt meg a nyelvem, leállok, mielőtt a novellám beterítené a fél GYK-t.

2013. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
56%
"[...]őt bírom legjobban az egész sorozatból[...]" -> Mármint Sasukét. Nem fogalmaztam elég egyértelműen, bocs :D
2013. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
(Pedig ő az egyik legnagyobb sablon , ha majd láttál párszáz animét meglátod mennyi ilyen karakter van)
2013. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
56%
Ja, ezt már leírtad pár kérdés alá, és továbbra is tartom magam ahhoz, hogy az ideális embereszményt tekintve meg Naruto a sablonos, méghozzá baromira. (Nem szándékozok többszáz animét végigzongorázni.)
2013. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
13%

Oké, hogy Naruto nem sokat érne a Kyuubi nélkül, de ennyi erővel Sasuke sem sokat a Sharingan nélkül.És akkor Nagato sem sokat érne a Rinnegan nélkül ....stb. Mindegyiknek meg van a maga tuningolása és extra képessége.


Oké, tegyük fel, hogy a Naruto világában nincsen, se sharingan, se rinnegan, se byakugan, se semmilyen vérörökség, se biju, senki sem jinchuriki, se sennin mód, se átogbillog.

Csak a normál ninjutsuk, a taijutsu, fegyverek.Ha ilyen lenne a Naruto világa, akkor itt a Kisame, a Jiraiya, a Deidara, Sasori és a Yamato lennének a legerősebb arcok.

2013. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
49%
Igen , naruto is 1 sablon karakter ... Shounen főhős általában , azon kivül hogy 1 hülye , nincs vele semmi gondom . A gond ott kezdődik hogy a mellékszereplők sablonosak (itt említettem meg sasukét). És sasuke csak a legnagyobb sablonok egyik , karakterek fele nem kapott saját történetet , holott volt jó pár száz részük bemutatni .. de csak Naruto/Sasuke re meg a családjukra koncentráltak , igaz ezt a 2-t jól megcsinálták (itt főleg az uchihákra gondolok és itachi körüli story , mert ez volt a legerősebb szál az animében eddig)
2013. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
70%

#15 ha jól tudom Yamato fa idézése abból ered hogy kapott Hashirama génjeiből, Deidara-nak meg asszem volt kekkei genkai-ja attól tud robbantani (Explosion Release)


de tény hogy Kyubi és Sennin erő nélkül Naruto, illetve Sharingan és átokpecsét nélkül Sasuke sehol sem lennének

2013. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
23%
meg Byakugan nélkül Neji
2013. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Deidarának nincs véröröksége. A Yamato-s témát viszont tényleg benéztem! Igaz, neki ott van az első hokage DNS-e belé ültetve.

Tök mindegy a lényeg, hogy az ilyen extra képességek nélkül egyikük sem érne semmit. Ha Sasukének nem lenne se sharinganja, se susanoo-ja, se átokbillogja, akkor még a Rock Lee vagy a Choji is lepofozná rendesen.

De hát mit érnének a főhősök és a főgonoszok extra képességek nélkül? :D

2013. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Ha figyelmesen olvasnál, láthatnád, hogy ugyanazt hangsúlyoztam, mint te. Attól, hogy nem imádom Narutót, még érvelhetek a képességei mellett, vagy nem? Bár a Sharingant és egyéb veleszületett szemtechnikákat annyira nem tartom jó példának, mert azok eredően tartoznak a szereplőkhöz. Ennyi erővel Lee-re is mondhatnánk, hogy "bezzeg a kitartása nélkül semmire sem menne" és Shikamaru agya által elért sikereit is tekinthetnénk hamisnak. A Sharingan voltaképpen egy tulajdonság, nem jogos belekötni. Ellenben felsoroltam néhány dolgot Sasukéval kapcsolatban, amik már tekinthetőek "övön aluli" előnynek.

Kérdeznék valamit; ki nem sablon ebben a történetben szerinted? Csak mert úgy látom, hivatkozhattam volna akárkire, te megtaláltad volna a módját, hogy leszólj érte. Különben meg mit érdekel engem, mennyire sablon? Bejön a stílusa, a személyisége, a nézetei, az ereje, az, hogy már-már elvakultan ambiciózus, és ennyi. Ha minden animében van ilyen karakter, az nekem csak jó hír. Nem fogom összeszámolni a hasonlóságokat a számomra szimpatikusak között és elkönyvelni negatívumnak, amennyiben sok ilyet találok. Remélem, megértettél.

2013. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!