Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a legerősebb sakura hinata...

Ki a legerősebb sakura hinata ino temari tenten? Ki a legerősebb naruto Sasuke gaara neji shino kiba shikamaru Lee kankuro chouji?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 08:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
95%

az elsőben egyértelműen Temari

a második Sasuke vagy Gaara, de ha figyelembe vesszük a Kyubi erejét akkor Naruto

2013. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 Nirata ***** válasza:
60%

A fiúknál Naruto, bár még nem lehet tudni, hogy Sasuke az új szemeivel mennyire erős.

Sakura nálam is eléggé lent van a skálán,mert erőse üt,de ennyii(és változatlanul szenved,és nyivákol tehetetlenül)

2013. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 pdrati10 válasza:
79%

lányoknál : tenten temari


Fiúknál: NARUTO GAARA

2013. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
43%

lányok: 1.Hinata

2.Temari/Tenten

3.Ino

4.Sakura


fiúknál nemtom mindegyik erős talán Chouji egy picit gyengébb, de ő is kb. az ő szintjükön van

2013. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
80%

1.Hinata (ha támad és a támadási célba is ér halálos is lehet,jó a chakramanipulásiója+a byakugan ami látást ad majdnem minden körülmények között)

2.Temari (nagyon erős a csapása és távolharcban verhetetlen)

3.Tenten

4.Ino (idő kell a technikájának és nem biztos hogy sikerül is)

5.Sakura (erős az ütése de semmi más,harc közben nem tud segiteni csak hátráltatni és utálom mert fojton üti Narutot ha valami olyat csinál/mond ami neki nem tetszik -.-")

2013. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
79%
Kérlek olvassátok el végig, koszonom. Mivel eddig a 642-dig epizodik jutottam, íme a tapasztalatom : a legerosebb mindenképpen Sakura. Nem arrol van szo, hogy eros az utése, az mellékes. O az 5-dik tanyítványa, nemegyszer mondták a mangában is (SPOILER!!!!!) még Hashirama vagy hogy írják is megmondta hogy talán ég erosebb Tsunadenál. Ez pedig mindent visz. AZ intelingenciája elég magas, kezjegyekrol le tudja olvasni milyen támadásra is fog készulni az ellenség (pl. Sasori). Nagyon jo a chakra "vezetése" jol tudja egy helybe vezetni a chakráját. Ezenkívul, mint a 3 sennin, Naruto a varangyot, Sasuke a kigyot és Sakura a csigát is megtudják idézni. Semmi kétség Sakura hatalmas fejlodésen ment keresztul.- + o nem is kozel-,távolságiharcos hanem gyogyítoninja, akinek valojában nem is a harctéren kellene lenniuk, ehezképest nagyon eros. szuper +, hogy ugy mint mestere o is elsajátította (nem tudom most a nevét, de azt a foltféleséget ami Tsunade homlokán van) a kulonleges erot. Nos Hinata szerintem abszolut nem eros, csak arra van hogy odaálljon a kard elé, és kinyugjon egy : N-Naruto-kun szavacskát, hogy mindenki sajnálja és szeresse hogy feláldozta magát :/ szerintem inkább o az aki állandoan rinyál, bog mindenen : én megvédelek naruto-ku! nagy loszart! hinata még csak felsem ér pl shikamaruhoz...jo van a baykoanja vagy mije, de enélkul "csak" a 64 tenyeret tudja... oké most utáltok, legszivesebben kinyírnátok, mert szadiztam a kis hinatát, de szerintem ez az igazság. koszonom annak aki végig olvasta és nem haladt tovább amikor elkezdtem Sakurát dicsérni.
2013. aug. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit írsz. Lehet, hogy Sakura jó gyógyító, de harcolni azt nem tud. Mire kimondaná azt, hogy Shanaroo, addig Hinata 200 ütést bevinne neki. Hiába üt nagyot Sakura, ha iszonyatosan lassú. Lehet, hogy a mangában úgy van, de logikailag sehol sincs. Sakura csak okoskodik, ugyanakkor mindenki őt menti meg. Hinata legalább oda megy Pain elé, és egy ütést be is visz neki. Temarihoz képest pedig sehol nincsen Sakura. Tud csigát idézni, nagy kunszt. Az a csiga is csak gyógyítani tud jóformán, harci értéke nulla.
2013. aug. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
DE O EGY GYOGYNINJA!!!! ennyire nem fogtad fel! EHEZ képest jol harcol. Hinata? 200 csapás? nagy lofing! max 64-et tud. és már írtam csak arra jo hogy kés elé vesse magát. Pein egy csapással kinyírta volna sakurát és hinatát is.
2013. aug. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:

baykoanja? xDD

Byakugan.

Ha le tudnád írni még el is hinném amit mondasz.

Amúgy Temari a legerősebb,és Hinata is.

Viszont egyértelmű,hogy Naruto a legerősebb...róla szól a sorozat...o.o

Ha Sasuke vagy Shikamaru lenne pl a legerősebb az lenne a sorozat cime:

"Sasuke"

"Shikamaru"

Nem az,hogy "Naruto".

O várjatok vagy azért Naruto a neve a sorozatnak mert NARUTOT mindenki legyőzi és ő egy gyenge Ninja...Jee..ti már nagyon okosak vagytok gyerekek. *tapstaps..

Különben ez Naruto fejlődéséről szól ahogyan milyen erős lesz,és persze van benne a sorozatba vicc,és egy kis szerelem...minden. Egyes emberekből akik ide hozzá szóltak látszik,hogy csak a sima Narutot látták,és a Shippudent nem...pff.

Aki az eddigi Shippuden részeket még megnézte az összeset na az szájajon. :))

2014. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Adachi Himeko ***** válasza:

Lányok:

1.Sakura (kedvenc,de nem azért első)

2.Temari

3.Ino

4.Hinata

5.Tenten


Fiúk:

1.Naruto (kedvenc,de nem azért első)

2.Sasuke

3.Gaara

4.Neji

5.Shikamaru

6.Kankuro

7.Chōji

8.Lee

9.Shino

10.Kiba (és Akamaru)


Persze mindenki erős és más-más dologban jó, de szerintem ez a sorrend így korrekt, és jó! Remélem tudtam segíteni! ;) :*


(Ui.: Indoklás:Sakura:gyógyítás,erő|Temari:szél,legyező|Ino:gyógyítás,klán jutsu|Hinata:Byakugan,yuuken|Tenten:fegyverek|Naruto:Kurama, Senin mód,Bijuu mód, Senin-Bijuu mód,erő,Rasengan [Igen sok Rasengan formája van], Hat Út Bölcse,összes elem + pár különleges [láva,mágnes,gőz]|Sasuke:Sharingan [Mangekyou, Eternal Mangekyou],Rinnengan,tűz elem|Gaara:Homok|Neji:Yuuken,Byakugan|Shikamaru:Klán jutsu|Kankuro:báb technika|Chōji:Testnövelő jutsu|Lee:Taijutsu|Shino:bogarak|Kiba (és Akamaru): páros támadások.

Na, hát szerintem ezek miatt. ;)

2016. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!