Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van előzménye/folytatása a...

Van előzménye/folytatása a sword art online animének?

Figyelt kérdés

Mert találtam ezt a fiatal kori képet Kiritoról: [link]

És nem emlékszem rá az animéből, pedig láttam végig háromszor is.



2013. márc. 24. 19:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%

A gond itt csak az ,hogy mint ahogy a kép címe is írja, az nem Kirito :)

[link]


Egyébként, a sorozat a franchise első anime szériája, tehát előzménye nincs, folytatás meg még nincs bejelentve ugyan, de van rá igény szóval valószínű ,hogy lesz. Ha a érdekell a történet olvasd el a light novelleket, azok jobban is sikerültek mint az anime, meg bő 2 játékkal előrébb vannak.

2013. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
36%

Az nem fiatalkori kép istenem , egy másik animének a főszereplője , a Zero no Tsukaima ( [link] ) évadokból Hiraga Saito ( [link] ) . Annyi semmi köze nincs neki a swordartfoshoz . Remélem nem lesz folytatása mert baromira NEM érdemli meg hogy egy ilyen sablonos mindenhol összehányt ,logikátlan és gyerekes anime egy nevetséges mmorpgvel folytatást kapjon , sőt ahogy hallottam a GunGale Online az egyik legnevetségesebb arc lesz . Ez a 3/10 es Bleach szint , ugyan azt az arcot ismételgeti kisebb nagyobb változásokkal .


Ha kap valamit akkor inkább egy új rendező , kis story átírást meg egy full remake-t hogy ne legyen pocsék .

2013. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:

Pedig reménykedtem :(

De azért nem szép tőlük, hogy lelopták Kirito kinézetét.

2013. márc. 25. 13:58
 4/74 anonim ***** válasza:
47%
Pfff , ember 5évvel a sword art fos előtt kezdődött a zero no , maximum Saito kinézetét lopták le ... De lényegében mind 2 egy jellemtelen sablon karakter , talán annyi külömbség hogy egyik egy bolond , a másik meg egy beképzelt divatkocka.
2013. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
De én előbb láttam a saot.
2013. márc. 25. 14:17
 6/74 anonim ***** válasza:
66%

Attól függetlenül maximum Saito másolata kirito .. sőt nemtudom így alap lekoppintásozol más animékét , a sao 1:1ben egy Greed Island és .hack koppintás ..


szóval inkább gondolkodj mielőtt hülyeséget írsz .

2013. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
Nekem akkor is ez a kopi.
2013. márc. 25. 14:37
 8/74 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is koppintás az egész SAObármennyire is tettszik nekem is.

Na meg a 2 karakter nem hasonlít egymásra... a grafika is más...

2013. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:
Nem koppintás a sao, hanem a saiot, de még a neve is.
2013. márc. 25. 20:44
 10/74 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom miért nem lehet megérteni ... ha neked úgy kopirozás hogy a másik volt 5-6évvel előbb akkor elég nehéz felfogásod van , a sao egy sablon ennyi , tény nagyon jól kezdődik de egy csalódás és sablon.
2013. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!