Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van előzménye/folytatása a...

Van előzménye/folytatása a sword art online animének?

Figyelt kérdés

Mert találtam ezt a fiatal kori képet Kiritoról: [link]

És nem emlékszem rá az animéből, pedig láttam végig háromszor is.



2013. márc. 24. 19:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:

Az elképzelés tényleg jó , csak a megvalósítás , a történet és a karakterek hatalmas bukások , szerintem ha tetszett is látod benne hogy nem egy normális személyiségű a karakter aki változik a sokktól (itt gondolok a főszereplőre) hanem egy sima shounen főhős , aki jellemtelen ...


A másik dolog én imádom az mmorpg-ket , de ez nagyon gyenge lett a bossok terén és komolyan , utóbbi 5 éveben 10 mmorpg-n játszottam (köztük a wow , rift, aion , swtor, tera) de egyiken sem találkoztam se guildben se guild cseten kislányokkal , mint ahogy az animében volt .


De a legnagyobb failok az egészben azok a logikai EPIC FAILok!

2013. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

Én szeretem a shounen animéket, a kedvencem a one piece, de a narutot is szeretem. (de a történet csak a shippudenben indul be)


ajánlok pár nagyon jó animét amit érdemes megnézni:


death note

code geass

neon genesis evangelion

gundam seed

steins; gate

fate stay night és fate zero

full metal alchemist brotherhood

angel beats

cowboy bepopo


egyébként a sword art onlinenak van folytatása, vagyis félig meddig:


accel world


ugyan az az író csinálta, és ugyan abban a világban játszódik

(sword art a 2020-as években, acces meg a 2050-es években)


Eddig egy évada van, sajnos egyik sao szereplő se tűnt fel benne, de az accel sokkal jobb :D



A virtuális valóság sokkal fontosabb már, (neuro linkerel tudnak belepni, ez kb egy nyakpánt, és ezt használják számítógép és mobil helyett is)

A főszereplő kap az egyik iskola társától egy különleges, és ritka programot.

A játék lényegében egy fantasy/scifi verekedős játék, de van pár különlegessége:


Accel az accelerated (felgyorsult) rövidítése.

Vagyis ha belépnek a játékba akkor felgyorsul a játékosok érzékelése a normális ezerszeresére, vagyis amíg a valóságban 1 másodper telik el, addig az accel wordlben 1000 másodperc (16,6 perc), vagy amíg valaki alszik a valóságban 8 órát, az másik világban majdnem egy teljes év.


Egy másik különlegessége az hogy a játék alapból nem kitalált helyeken játszódik, hanem a rengeteg térfigyelő kamerák által 100% pontossággal lemásolt világban.

Vagyis ennek köszönhetően elég nagy előnye van a használójának. (pl pókerezik kaszinóban, és ha felgyorsul könnyedén megtudja nézni a többiek kártyáit, könnyedén csal dolgozat íráskor, könnyedén nyer sportversenyeket, egy éjszaka alatt megtanulhat egy idegen nyelvet)

De a felgyorsulás az 1 pontba kerül. (alapból mindenki 100-al kezd) Ha valakinek elfogynak a pontjai, akkor a program véglegesen letörlődik, és nem lehet újra telepíteni.

Pontokat a legkönnyebben úgy lehet szerezni ha más játékosoktól elveszik :D

2013. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:

Kérdező, köszi, hogy feltettd a kérdést, az első 3 oldalon jót röhögtem xDD

Nah, nem offolok. Én igazából nem szeretem a SAO-t, meg alapból a shouneneket sem szeretem. Máshol is kommenteltem már, idézem:" Az ötlet az alapból jó volt, tetszett is. De kb. az első 3 részig. Onnantól elég monoton lett. Meg, a főszereplő személyisége sem tetszik nekem. Minimum, hogy nem lenne ennyire magabiztos egy olyan virtuális világban, ahol elvileg több ezren halnak meg. Negyedik résznél mondtam magamnak: Ez kicsit laposabb volt, mint eddig, de lehet, hogy csak ideiglenes, tovább nézem. Hát elnéztem a 11.-dik részig, utána feladtam. Utána a húgom mndta, hogy nézzem már meg vele a tündéres részét legalább. Hát mit ne mondjak, csak azért néztük végig, hogy legyen egy tapasztalatunk. Szerintem a Death Note mérföldekkel veri. Sajnos amilyen jónak tűnt az első pár rész, akkorát bukott a vége." Bocsi,ha valaki elkezd most sértődőködni, ez a véleményem. Egyébként hallottam, hogy lesz folytatása Gun Gale online néven ahol elvileg Kirito karaktere lánylesz, de ez még csak pletyka.

2013. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:
Ez seinen, nem shounen.
2013. aug. 12. 12:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!