Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van előzménye/folytatása a...

Van előzménye/folytatása a sword art online animének?

Figyelt kérdés

Mert találtam ezt a fiatal kori képet Kiritoról: [link]

És nem emlékszem rá az animéből, pedig láttam végig háromszor is.



2013. márc. 24. 19:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
0%

A sok észről neked kéne elgondolkoznod bogaram. Mint mondtam nem a véleményeddel van bajod hanem, hogy bárki feltesz egy S.A.O.-s kérdést, te egyből az elsők között vagy, aki megy és megpróbálja beoltani mind a kérdezőt, mind pedig az animét. Neked nem tetszik, sablonos, jó ez a véleményed, én tiszteletben tartom. De az, ahogy lehúzod és, ahogy próbálod mindenki torkán lenyomni, hogy hiba megnézni már túl megy egy határon.

A másik pedig, mint írtam az, hogy enyhén szólva egy önelégült egoista képe rajzolódik ki a hozzászólásaidból, aki Istennek képzeli magát, aki tud mindent az animékről. Egyébként 18 vagyok, és ismerősöm - 20 éves - is látta, és tetszett neki. Ennyit a gondolom széleskörű reprezentatív felmérésedről, hogy csak a kis tízéves taknyosoknak tetszik. A szóhasználatodból ítélve Téged inkább sorolnálak közéjük.

Azzal egyetértek, hogy az A.O.L. része gyenge lett, de a(z) S.A.O. nekem - és még sok embernek - bejött.

2013. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:
szerintem mindkét része jó lett, csak asuna nem kelet volna bele
2013. ápr. 2. 19:17
 63/74 anonim ***** válasza:
Ki képzeli magát istennek ? Te skizofrén vagy vagy mivan ? Mert odairogatom párhoz és lehúzom önelégült isten lennék ? Állandóan verik és hypolják a semmire és egy ember lehúzza az már önelégültség ... hát omg..
2013. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
51%

Én 25 éves vagyok (egyszer már írtam ide), és nekem is tetszik ez az anime, csak hogy erősítsem a #61-es válaszoló állítását.

Lefordítom neked mit próbál megértetni veled a #61-es válaszoló:

egyszer leírtad, hogy utálod/sz.r a SAO, rendben, megértettük! De nem kell még 500x leírnod hogy neked így meg úgy nem tetszik!!

Különben nem értem, miért ragadtok le ennél a sablon témánál. Nem tök mindegy hogy valami hasonlít valamire vagy sem? Enny erővel az első anime-t sablonozzák, mert az volt az első anime, és valaki megcsinálta a másodikat is....

Ez olyan tipikus női gondolkodás...

Kérdező, kérlek pontozd le eme nőszemélyt, úgy is egy csomót OFF-olt ide, jól leszedi malyd, könyörgöm!

(Ez nem tartozik igazán ide, de ha valakinek teljesen lepontozzák a válaszait, akkor kibannolnak, nem?)

2013. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:
Nem pontozok én senkit de a "majd" az nem j mert engem is leszóltak amikor ly-vel írtam, de én 25 se vagyok.
2013. ápr. 2. 22:08
 66/74 anonim ***** válasza:
Kajak nevetséges vagy , női gondolkodás igen persze , az nem női hogy az egyértelmű sablont egyedinek nevezed .. és ez a valami van fel hypolva , de még nem is ez a legdurvább ilyen anime , hanem a Fairy Tail , a Full sablon van szarrá hypolva :D
2013. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:
Nem akarok közbe szólni de a fairy tail tök jó, natsu a kedvencem
2013. ápr. 2. 22:36
 68/74 anonim ***** válasza:
Szintén szeretem a Fairy Tailt. A fillerek nagyon nem jöttek be, de az eredeti sztori tetszik, csak a vért hiányolom belőle.
2013. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:

Az csak pillanatnyi félregépelés volt, bocsi. :)

Ne kezd a Fairy Tail-la is. Ha neked nem tetszik hogy "sablonos", akkor ne nézd. Másnak attól még bejöhet, hogy "sablonos", és nem tartja sz.rnak.

2013. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
57%
Na, végigolvasgattam itt a kommenteket. A napokban néztem meg a S.A.O.-t és nekem is tetszik. 18 éves leszek hamarosan, tehát az állításod nálam is érvényét veszti. Hogy miért is tetszik az anime? Ha játszottál már mmorpg játékkal és hasonló beállítottságod van, mint nekem vagy jó pár embernek, akkor igenis magadra ismersz a karakterében. Nekem maga az elképzelés tetszik, hogy egy mmorpg játékban ragadnak, melyben csak egyetlen életed van. Annyit sajnálok csak, hogy nem mutatták 1-100-ig az összes emeletet, ahogy fejlődik Kirito, ahogy az emberek meghalnak, ahogy beletörődnek a sorsukba. Szívesen végignézném az egészet. Sőt, ha ezen múlna és lenne rá alkalmam a való életben, biztos, hogy kipróbálnék egy ilyen játékot is. A történetben ráadásnak jön az is, hogy kibontakozik benne egy szerelmi szál, valamint az emberek kötődése egymáshoz (lásd a kis 6-7 fős céh). Nekem speciál bejön, hogy a kis egoista karakterből aki az elején volt, és csak saját magával törődött, egy olyan ember lesz aki gondol másokra, mert időközben rádöbben arra, hogy miatta is haltak meg emberek. A harcok is tetszettek, főleg azok amikbe együtt harcoltak Asuna-val. Tehát kérdem én...miért kell egyáltalán ide írnod, ha nem tetszik? Soha nem tudom megérteni a hozzád hasonló embereket, hogy miért foglalkoznak olyan dolgokkal, amik nem érdeklik őket! Nem a véleményeddel van bajon, hanem ahogy kifejezed magad... Azt állítod róla, hogy egy "sablon" anime, lehet, hogy az de van akinek még is tetszik. Ha neked nem tetszik, egyértelműen nem nézed, és nem is keresel utána, és főleg nem másokat oktatsz arról, hogy nem érdemes megnézni, stb. Írtatok itt pár animét, amibe belenéztem, és nem tetszett, olyan is volt közte amiket te már már istenítesz, még se járok oda a fórumokra, és nem fejtegetem ott a véleményem róla, hogy így szar, úgy szar, meg így nem tetszik. Megnéztem, nem tetszett, nem nézem tovább, de semmiképp nem szidom, mivel van akinek tetszik, akinek ez jön be, hát nézze, nincs beleszólásom. Az A.L.O kicsit gyengébbre sikeredett, mivel ott már nem élethalál harcot vívtak, de megnéztem, hisz alapvetően az elképzelése tetszik ennek a világnak. Jó volt látni, hogy a kis egoista szereplőnkből akit a történet elején megismertünk, segítőkész ember lett, mivel a S.A.O hatására megváltozott. És igen... remélem lesz folytatása, mert mindenképp szeretném megnézni. Ezek után remélem tényleg nincs több ellenvetésed arra, ha valaki ezt nézi, és neki ez tetszik. Amint említettem én se szidok valamit csak mert nem tetszik. A véleményed vagy megtartod magadnak, vagy pedig olyannak mondod, akinek hasonló az ízlése, mint a sajátodnak, nem pedig olyanoknak akiket teljes mértékben hidegen hagysz. Bocs, hogy ennyire hosszú lett de ezek utána kommentek után, miután majdnem minden kérdésnél láttam valami negatívumot erről az animéről, le kellett, hogy írjam. UI: Felőlem jöhettek az ilyen felmérésekkel, meg "hype" vagy hogyan írtátok, hisz én nem vagyok ennyire fanatikus, mint te. Nem értek hozzá, és soha nem is akarok. Egyetlen módon választok animét. Megnézek róla először egy openinget, majd ha találok benne olyat ami kicsit is felkeltette a figyelmem, megnézek róla egy amv videót, ha ebbe is volt olyan ami érdekelt, akkor megnézem az első 3 részét az adott animének. Amennyiben megfogott akkor magától értetődő, végignézem. Ha nem fogott meg az eleje, akkor belenézek 5-6 résszel előrébb 1-2 részt. Ha még itt se tudott megfogni, akkor hagyom a fenébe mert úgy se fog érdekelni a későbbiekben sem. Ennyire egyszerű a dolog. Eddig nézett animék amik tetszettek: Naruto, Bleach, Death Note, Sword Art online, c3, 11 Eyes, Ichiban ushiro no daimaou, Rosario To Vampire, Omamori Himari, Mayo Chiki, Sekirei, Hightschool dxd. Számomra ezek nyújtanak kikapcsolódást, és egyiket se hasonlítgatom a másikhoz, hisz mindegyiknek egyedi története van, és nem érdekel, hogy copy vagy sem, van, hogy a copy ezerszer jobban tetszik, mint maga az eredeti mű. Ezzel én ki is fejtettem a véleményem, persze továbbra sem negatív pesszimista irányban, hanem csupán realista szemszögből.
2013. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!