Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van előzménye/folytatása a...

Van előzménye/folytatása a sword art online animének?

Figyelt kérdés

Mert találtam ezt a fiatal kori képet Kiritoról: [link]

És nem emlékszem rá az animéből, pedig láttam végig háromszor is.



2013. márc. 24. 19:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:

Szarok és sokan szeretik őket? Ez egy kicsit ellentmondásos.

Te nem érted meg, hogy nem az a jó, amit te jónak látsz, mindenkinek más a jó. Amitől neked valami szar, az attól még másnak jó és amit te istenítesz, az attól még nem lesz jó mindenkinek.

Az is téveszme, hogy az a jó, amit sokan szeretnek malon. Bármilyen hihetetlen is ez neked, nem mindenki tudja mi az és nem is érdekel mindenkit...

2013. márc. 27. 12:18
 52/74 anonim ***** válasza:
39%

Végül is is csak több millió regisztrált animés van fent ...


Elég sokan gondolkodnak egyébként úgy mint én , csak nem egy gyakorin hanem más nagyobb animés oldalakon ...



Amm miért is ellentmondás ? Ez a tény , a sablon az sablon , semmi egyedi nincs benne , 1-2 kivétellel .

Szóval még mindig nem értem a nézeted , csak a shounen fightok jók a többi szar .. te ezt mondod , holott a shounen fightok közül is csak 1-2t próbáltál be .. (Jobbak voltak ? One Piece ; HxH; Claymore .. ?)

2013. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy a többi rossz, hanem nekem ezek tetszenek, de attól meg a többi sem lesz szar.

EGy olyan animene, aminek legalább 1 rajongója van már nem mondható szarnak, mert annak az 1 embernek tetszik.

2013. márc. 27. 12:26
 54/74 anonim ***** válasza:
39%
Végre megérted .. , viszont előző oldalakon akkor nem értem miért szóltad le a zero no-t, egy olyan animét amit nem is láttál azt se tudod milyen ?
2013. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:
idegességből
2013. márc. 27. 13:53
 56/74 anonim ***** válasza:

Ne figyelj a 70%-osra, naponta nézi az oldalt és szapulja, hátha vannak-e új S.A.O-s kérdések, ahol majd jól lefikázhatja. Azt hiszi ő az Isten, mert ő annyi animét látott és bizony tudja, hogy mi a sablon, és mi a jó anime. Hát a közelében sincs. Akinek ez tetszik, annak ez, akinek az, annak az, ezért nem kell lehordani és folyton csesztetni. Mert, hogy szerinted így szar meg úgy szar. Mégis kit érdekel? Írd le, hogy neked nem tetszett és kész. Nem kell, hogy lenyomd mindenki torkán a véleményed. Igazi önelégült b*lf@sz lehetsz ilyen személyiséggel. Azzal, amit írsz több millió emberről alkotsz véleményt, és több olyan emberről akik vért izzadva, idejüket áldozták, hogy elérjék azt, amit mára elértek. És persze magadat minősíted.


Amúgy, hogy a kérdésre válaszoljak: Folytatása már van, de csak light novel, azaz olvasnod kell. Bár van hozzá némi rajz is, de nem manga, így én nem kezdtem bele. Ez a Gun Gale Online. Kirito karaktere kissé lányos, ennyit tudok. Hogy ezt megcsinálják-e anime verizóban is? Nem tudni. A(z) S.A.O. elég nagy népszerűségre tett szert, de ha a light novel nem alkot akkorát, akkor nem valószínű. Még minden bizonytalan.

2013. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Magyarul van a könyv akkor elolvasom, mert nagyon szeretem :D

A szidora meg nem is figyelek én sem szidom ami neki tetszik.

2013. ápr. 2. 18:09
 58/74 anonim ***** válasza:
47%

Jaja , mert a 10éves szinteddel te okosabb vagy :D Én lennék a rossz hogy kimerem mondani a véleményem ? A sok bot aki megeszi a 12évevel hogy ez húú de szuper jobb mint a naruto laser pewpew stb és felhypolja a sok 12éves :D


Amúgy még mindig csalódásanak tartom és nem rossznak . Egyszerűen az első pár rész után harmat gyenge volt . Jah és nem a SAO-s kérdéseket nézem csak , annyira nem érdekel a sao hogy az hihetetlen , egyszerűen ha találok róla egy kérdést leírom a véleményem és ha ez neked beképzeltség hogy megosztom egy erre való fórumon másokkal a véleményem akkor valamit nagyon nem értesz és vissza olvasol első oldalra meglátod miért ... bár ahogy írsz gondolom sok eszed nem lehet ..

2013. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 A kérdező kommentje:
pedig jobb mint a naruto, az egy nagyon unalmas
2013. ápr. 2. 18:40
 60/74 anonim ***** válasza:
47%
Ebben lehet igazad van , a naruto is iszonyat gyenge .. de akkor is sablonos minden téren ..
2013. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!