Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnéztem a Kör cimű filmet,...

Megnéztem a Kör cimű filmet, és lenne pár kérdésem a filmmel kapcsolatban. Aki már látta, megtenné, hogy válaszol rá?

Figyelt kérdés
Van pár dolog amit nem értek, pl: hogy, hogy lett a kislányból ilyen gyilkológép? (csak mert őt egy pajtában tartották, és mert az anja megölte nem kell mindenkit sorra legyilkolni), hogy vették fel filmre? A kisfiú miért látta a kislányt?(ő már az elején értette a dolgokat, mikor meghalt az onokatestvére..hogy került az uncsitesója halála által kapcsolatba a kiscsajjal, főleg,hogy a csaj halála előtt 1héttel készitette a rajzot?!)Mi a film értelme, a lényege? A másik ami olyan furcsa, hogy az a cime a filmnek, hogy Kör..és csak van valami köze a körnek az egésszhez, mégis mi? Ja és még valami..a végén a kisfiú(Aedem) azt mondja Rachelnek, hogy még mindig nem ért semmit, miért engedte ki a kútból, nem fog leállni..hogy érti ezt? Azt értem, hogy aki megnézi az továbbra is megfog halni, de azt, hogy miért kérdi azt, hogy miért engedte ki azt már nem.. nem áll össze a storry, olyan zavaros! Segitsetek! előre is köszi :)
2013. márc. 26. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez csak tipp de szerintem azért kapta a Kör címet mert ez egy körforgás. Megnézed,hívnak,meghalsz. Ez történik mindig.
2013. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm..most, hogy mondod ez tényleg logikus :D és a többi kérdésemre esetleg tudsz válaszolni? :)
2013. márc. 26. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék de nem tudok:D Nekem se tiszta minden a filmmel kapcsolatban. Az előző válaszom is csak logikára alapoztam:D
2013. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy azért a Kör a címe, mert mikor a kislányt a kútba dobták, és még élt ott néhány napig, akkor ahogy a kutat fedő kövön átsütött a nap, így egy fényes kör alakot látott. (Remélem nem túl zavarosan írtam le.)
2013. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is csak tippelni tudok de talán a kisfiú azért tudott róla, mert valamilyen természetfeletti kapcsolatba léphetett vele a csaj... Gyilkológép meg azért volt mert eleve a diliházban kötött ki... Bár ez is csak sejtés, de remélem segített!
2013. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem véletlen kapta a kör címet,bár amíg nem néztem meg a japán verziók nekem sem volt tiszta. Eredetileg ugyanis ez egy könyv. Abban úgy van,hogy nem egy,hanem két embernek kell lemásolni. Így egy idő után mindenki látná a filmet,nem lenne kinek megmutatni,bezárulna a kör. Jó,talán kissé nehéz megérteni,de próbáljátok :) érthetőbb azért,ha látja az ember.
2013. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
áá.. mostmár világosabb :D köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. márc. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!