Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg élőszereplős filmet...

Tényleg élőszereplős filmet kap a SAO-t?

Figyelt kérdés
Annyira izgatott vagyok, egy nagyszerű anime ilyet kap :)

2013. aug. 8. 23:23
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
75%, ezt jónak mondod. Két olyan gyér sablont hív menőnek meg egyedinek akiknek kb egyedi tulajdonsága sincs. Ezt egyébként félre látod. Itt az egyik fél divathyper(mert még mindig normális indokot nem adott rá"csak jó és kész" stb..). Meg vagyunk mi, akiknek a töke kivan már hogy a csapból is ez a hypolt f*s folyik.(Shingekire szintén ezt mondom..)
2013. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Már elmondtam mi a jó bennem töbször is csak te írsz hülye indokokat amiért nem jó, de semmi értelmeset nem írsz, csak hogy nem jó azért meg azért meg divatból , hát én nem divatból néztem azt sem tudtam mi ez amikor belekezdtem.
2013. aug. 10. 12:29
 23/48 anonim ***** válasza:

Na akkor 12 rész után mondanék némi véleményt.

Az alapötlet jó, a világ jó, minden adott egy jó animéhez. Láthattunk egy igen erős kezdést is. Ha tartja ezt a színvonalat akkor 2012 top animéji között lehetett volna.

De akkor az eddigi dolgok amik lehúzzák az egészet.

1. Nem a szerelmi történetet kéne előtérbe helyezni. Jó, oké, hogy van, de ez elég lett volna egy mellékszálnak is.

2. Skillek hiánya. Ha már MMO igazán lehetnének skillek is. A grafika alapvetően szép, szóval ha ehhez s szinthez csinálták volna a skill animációkat sokat dobott volna.

3. Mi ez a nagy időugrás kérem szépen? Ennek sok értelme nem volt.* A One Piece- ben 500 rész alatt nem telt el 2 év, csak utána történt egy ekkor ugrás.

4. Yui ha ilyen szuper izé miért nem ad Kiritoéknak erős cuccokat? Magának ad egy olyan fegyvert amivel 1 ütés az a nem tudom mi, de nekik miért nem ad?

A karakterekben semmi extra. Az alap klisés összeállítás.

Amúgy eddig egész nézhető. Nálam egy erős közepes a feléig. Olyan 6/10 nek mondanám. De ahogy hallottam a 2. fele rosszabb lesz.

Ez egy olyan anime amit kis odafigyeléssel nagyon jóra lehetett volna csinálni. *De ami szerintem a legnagyobb probléma az a hossza. Most komolyan miért kellet belesűríteni 25 részbe? Amibe már egy másik játék is beletartozik. Van 100 emelet, szépen be lehetett volna mutatni őket. Gondolom nem kell említenem milyen hosszú is lehetne. Ha minden szintet csak 3 rész erejéig mutatnak már is megvan 300 rész. Nem beszélve az esetleges mellékszálakról.

Szóval alapjaiban jó, de sok aprósággal elrontották. Nagyon magasra helyezték a mércét az elején amit 2 részig tudtak tartani.

A másik dolog. Senki sem foglalkozna ezzel ennyit, hogy így jó, meg így rossz, ha nem lett volna akkora a hype- ja. És ez inkább egy nagy csalódás mint egy rossz anime.


Amúgy a Shingeki még mindig fényévekkel jobb ettől. Igaz az is túlértékelt egy kicsit. 1 oka van, hogy abbahagytam. Ugyan az amiért eddig a SAO- t nem néztem meg. Utálom ezeket a divat dolgokat. De a SAO- nak annyira megosztott a tábora, hogy vagy marha jónak, vagy nagyon szarnak ítélik meg. Eddig magamon kívül nem láttam olyat aki semleges lenne.

2013. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Elnézést az esetleges (helyesírási)hibákért, de már 19 órája talpon vagyok, úgyhogy szerintem nagyon nagy kavarodás van ebben a véleménykifejtésben.
2013. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Tök felesleges győzködni, kérdező, egy csepp kritikai érzet nem szorult beléd.
2013. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Belém szorult kritikai érték nem válaszolsz rendesen.

Miért a szerelem van a középpontban, mert az adja a legnagyobb erőt is az életben, de azért volt ott sok más is, képesség is volt, árulás igazi történet.

Az időugrás az hogy kiagyják az unalmas részket nem úgy mint a narutóban hogy végig kell nézni azt is ahogy lépkednek.

A karakterekben van extra, Kirito bátor, hősies, szerelmes, elszánt, kitartó, szép, okos, ha ez nem exra akkor mi?

Asuna pedig szép, okos, és erős női karakter létére, amit még sehol nem láttam ezelőtt, a kitartásukkal lett vége a játéknak nekik köszönhetik a megmenekülést és a szerelmüknek, ha ez nem extra akkor miaz.

Szerintem meg az lett volna a rossz ha 300 rész miért kell valamit annyit nyújtani? Ez így pont jó volt a sao részt kellett volna inkább 25 részre az alot megint 25 részre és jobb lett volna de 300 semmi képpen és hülyeség.

2013. aug. 10. 16:09
 27/48 anonim ***** válasza:

Na és a vége után is mondanék pár szót.

Én úgy kezdtem el ezt az animét, hogy nem vártam semmit. De amit nyújtott annál kicsit rosszabbra számítottam.

"A karakterekben van extra, Kirito bátor, hősies, szerelmes, elszánt, kitartó, szép, okos, ha ez nem exra akkor mi? " EZ kérlek szépen sablon. Annyi ilyen karakter van mint, égen a csillag. Sok animét nem láthattál, ha ezek egyediek voltak. Ha már példálóztam vele akkor, nézd meg az One Piece- ben Boa Hancock- ot. Szép erős okos. És ő csak mellékszereplő.

Én még mindig amellett vagyok, hogy ezt összecsapták. Lehetett volna átlagon felülit alkotni, de nem éltek a lehetőséggel.

Ja és kérdező. Tegyél valamit magaddal. Mert az ilyen embereket utálom. Csak azt fogadja el és csak az az igaz számára amit ő gondol. Holott korántsem úgy van. Ez az anime nem olyan jó mint mondják, de nem is olyan rossz mint mások mondják. Ez egy tök átlagos anime lett.

2013. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

"mert az adja a legnagyobb erőt is az életben"


Majd ha felnősz fiam meglátod hogy kb a segged törölheted ki vele..


Kirito meg annyira "bátor" mint az átlag sík hülye idióta főhősök. Ráadásban amit művelt inkább egy patkányá teszi (itt gondolok a végére).


Kritikai érzéke BELÉD szorult? Ahhoz képest hogy az anime hibák tömkelege eddig neked minden szép és jó. Semmit nem látsz benne csak a gyerekes romantikus szálat. Erről ennyit.

2013. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Te meg semmi jót nem lácc bele csak hogy ilyen rossz meg olyan rossz de te sem tudsz értelmeset írni csak hogy rossz.
2013. aug. 11. 11:04
 30/48 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a menet. Komolyan azon akartok veszekedni kiben van több kritikai érzék?

Akkor elmondanám, hogy mindkettőtök ugyan olyan tehetségtelen. Egyikőtök annyira utálja, hogy az esetleges jó dolgokat nem veszi észre benne. A másik pedig teljesen ellentéte, a nagy szeretettől nem látja az esetleges hibákat.

Szóval ezt a vitát le is lehetne zárni.

2013. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!