Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg élőszereplős filmet...

Tényleg élőszereplős filmet kap a SAO-t?

Figyelt kérdés
Annyira izgatott vagyok, egy nagyszerű anime ilyet kap :)

2013. aug. 8. 23:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Pacsi 68%-os:DDD

amúgy nem értem most miért én vagyok a rossz^^"

Lényegtelen, az hogy te nem tudod, mi a teljes véleményem, az engem nem érdekel. Gondolj azt rólam, amit csak akarsz, de a véleményem mellett határozottan kiállok, még ha belehalok is. Nem leszek ettől sem jobb, és sem rosszabb ember, és a SAO sem lesz jobb, és rosszabb, ha kimondom, mi a véleményem róla.

Mellesleg, miért csak én szidtam? írtam, hogy láttam a jót is benne, de még így is csak 2-es értékelésre futotta. Csak most nem írtam le a pozitívumait.(azt a keveset)

De most komolyan, nem lehetne már abbahagyni? Nem fogja senki sem meggyőzni a másikat.

2013. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
nem rólad van szó még mindig
2013. aug. 12. 16:08
 43/48 anonim ***** válasza:
valóban, elnéztem, bocsi^^"
2013. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Áthívtam a barátaimat hogy megnézzük még csak a sao részét láttuk de mindenkinek tetszett le se tudtunk állni szóval ennyit hogy senki nem szereti.
2013. aug. 13. 19:51
 45/48 anonim ***** válasza:
Jól, van. Lépjünk már túl ezen. Más az emberek ízlése és kész. Azzal nem bizonyít senki semmit, hogy hány embernek tetszik/nem tetszik. Mindenkinek megvan a róla alkotott képe és kész! Hiába szarozzák, számodra jó. Te hiába dicséred, más embernek szar. KÉSZ! ERRŐL VAN SZÓ! SEMMI MÁS! CSUPÁN ÍZLÉSEK ÉS POFONOK! Szóval végre lezárhatnánk ezt?
2013. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, csak hogy azt akarja elhiteteni hogy mindenki szerint rossz és hogy akiknek tetszik rossz az ízlésük ez nem igaz.
2013. aug. 13. 20:43
 47/48 anonim ***** válasza:

"Nem az a bajom, csak hogy azt akarja elhiteteni hogy mindenki szerint rossz és hogy akiknek tetszik rossz az ízlésük ez nem igaz."


Ezt ki írta drága csillagom? Te írtad NEKEM hogy NEKEM rossz az ízlésem mert nem tetszik. Akkor nézz fel MAL-ra, van jó pár száz ilyen "rossz ízlésű" ember. Hol érdekel szerinted engem. Te korosztályodnak jó hát nézd, ettől még nem kellene ilyen durván fényezni.

2013. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Szerintem nem lenne jó ha filmet csinálnának belőle, mert nagy szar lesz belőle. Azért egy 25 részes animét belesűrìteni egy másfél 2 órába...általában az ilyet összecsapják. Nézd meg például Aang legendája eredeti sorozatot majd a filmet. Egyszerűen katasztrófa.
2013. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!