Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tényleg élőszereplős filmet...

Tényleg élőszereplős filmet kap a SAO-t?

Figyelt kérdés
Annyira izgatott vagyok, egy nagyszerű anime ilyet kap :)

2013. aug. 8. 23:23
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
SAO-ból nem de a dot hackből lesz élőszereplős film.
2013. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Kajak? Annak örülök, legalább egy kevésbé sablonos főhős akinek tényleg van karakterfejlődése.:)
2013. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
De a saoból is lesz, ott van a hír animeawardon. Én nem csak a jót látom, leírom a negatív pontot, mégpedig az hogy saot és alot 25 részben zsúfolták mert sao egy évad alo másik évad, így lett volna helyes. Meg hogy a yuis rész kicsit nem illett oda, ez is negatívum, meg amikor horgásztak nyomoztak ilyesmi, de a többi részt még mindig nagyon is jónak tartom, most te jössz hogy írja valami jót ha hiteles akarsz maradni.
2013. aug. 11. 23:42
 34/48 anonim ***** válasza:
Anime awardon is csak a hype miatt lett elől... ahogyan a Kuroko is, mert annak meg végképp nulla a története... Meg az ilyen elfogult "díjak" a kutyát nem érdekelnek. A stúdióknál is fenn áll a következő aranyszabály: Pénz beszél, kutya ugat.
2013. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Hát én még mindig a pártatlan oldalon állok szóval, nem lesz gond.

Jó volt az alapötlet, szép grafika és számomra a szinkronok, zenék is el lettek találva. Az 1. 2 rész kifejezetten tetszett. Mef úgy az egész jó volt a Yuis részig.

De ha belegondolsz akkor Yui pont hogy beleillik. Mert már úgy éltek ott, hogy talán ki sem juthatnak. Tehát próbálták úgy alakítani a dolgokat, mint a valóságban. (Már amennyire lehet) De nekem akkor sem tetszett ez a megvalósítás, hogy a szerelem van a főtérben. Akkor nem lett volna bajom ezzel sem, ha eleve így indít. De most kaptunk egy Super Mario- t egy kis Happy End- del ötvözve.

2013. aug. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Megint nem tudsz semmit mondani csak szidni. Ezt a csatát én nyertem.
2013. aug. 12. 11:28
 37/48 anonim ***** válasza:

Nagy büszkeség...

Azt hittem végre le lett zárva, de...

Amúgy én látom a jót is benne, de annyira elveszik a rossz között, hogy így is csak 2-re tudom értékelni, a 10-ből.

Nem mellesleg nekem a zene sem tetszett annyira, sem pedig a karakterek kinézete. Nem a grafikával van gond, csak nekem nem jött be. A vége meg már fájdalmas volt, vagy inkább erőltetett. Sok fölös szereplőt raktak be, vagyis jobban fogalmazva sok lány karakter, ugráló tőgyekkel, és nyávogó hangokkal.

2013. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Én meg nem értem hogy miért vagyok a rossz? Nem utálok semmit. Maximum a fanokat akik agyon dícsérik. Egyébként pacsi 82% ugyanannyit adtunk rá.
2013. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Te teljesen hülye vagy? Épp megdicsértem, erre leszólsz.

82%-os: Szerintem egy-egy karakter desing nagyon el lett találva.

Pont olyan ruhát adtak Kirito- nak amit nagyon tudok szeretni. (a céhes fehér ruha már nagyon nem jó :D). Ezek a hosszú, darkos kabátok bejönnek. Nekem is van pár ilyesmi ruhám.

2013. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam, a 68%nak. Mindenki ír rosszat is jot is ahogy kell kivéve ő mert csak szidja.
2013. aug. 12. 14:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!