Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto rajongók! Kérlek...

Naruto rajongók! Kérlek osszátok meg velem hogy miért szeretitek annyira ezt a sorozatot?

Figyelt kérdés
És lécci próbáljatok meg rávenni hogy megnézzem:D

2013. okt. 16. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Én azt mondom ne nézd meg. Mangát érdemes olvasni, de az anime az utóbbi 3-4évben minősíthetetlenül rossz. Tele filler évadokkal, vontatott részekkel. Manga is bukdácsol féléve, nagyon sok olyan jelenet volt ami vontatott vagy erőltetett lett. Nem rossz manga, de a One Piece - HxH szintjétől fényévekre van, más kérdés hogy nagyon ismert...
2013. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Segítenék, de a Naruto nekem nem jött be, mert utáltam Naruto karakterét.
2013. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Az One Piece-t jobban megéri megnézni.
2013. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
De miért vegyünk rá hogy megnézd?
2013. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
74%
Szerintem nagyon jó anime.Igaz hofy a shippuudenben sok a filler de ezeket leszámítva tartalmas,tanulságos és vicces anime.Halálra tudom magam rajta izgulni,tudok rajta sírni és halálra is lehet magadat rajta röhögni. A szinkronizált Naruto 220 részes a shippuudent még csinálják...a shippuuden sokkal jobb és izgibb de az a baj ha nem látod előtte a szinkronost akkor nem sokat fogsz érteni a shippuudenből!100%-BAN AJÀNLOM NEKED!!! :) ui.: egy narutofan :)
2013. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
5 ös valami 10 éves volt? Felirat miért van viccnek?
2013. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Most majdnem valami csúnyát mondtam. Az 5. arra gondolt, hogy ha nem nézi meg az alap Narutót, akkor nem fogja érteni a Shippuuden történetét. Jó lenne ha elgondolkodnál a bizonyos hozzászólás lényegén mielőtt hozzáfűzöl dolgokat. Senkit nem akarok lehordani, de amit írtál bunkóság volt és jogtalan.
2013. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Nirata ***** válasza:

Szia!

Én snnó kb. 7-8 éve a jetix-en találkoztam vele. Nekem nagyon megteszett, és mindig vártam, a hétvégéket, hogy menjek nagyapámhoz (mert csak ott volt jetix). Aztán kb 14-15 évesen felfedeztem a shippudent, aminek nagyon megörűltem... a sima naruto grafika és fillerek szempontjából tényleg jobb mint a shipppuden, de ha megnézed a fillerlistát akkor tudod, rendes követtni a történetet (én régebben sokkszor össze is zavarodtam a fillerektől)

Viszont! a shippudenben a zenék fantasztikusak! tényleg! azokat nagyon jól megcsínálták!

Én azt mondom kezd el...

Ja tényleg! Hát én a főszereplő miatt szerettem bele, meg egy-két mellékszereplő miatt, viszont ha Naruto karaktere idegesíteni fog, akkor nem éri meg folyattani...

2013. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én is kb 15évesen láttam a narutot azóta is tetszik a karakter hasonló hozzám most peszeg 20éves vagyok azóta is próbálok leszokni az amine-ról sikertelenül függő vagyok hozzá teszem azt h azért kezdtem nézni hogy Megtanuljam sexy jucut. xDDD
2013. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Én szerintem a legjobb anime amit eddig láttam.Habár sokan fikázzák, hogy sok a filler meg mittudomén.... Ez nem olyan mint a Bleach hogy első 70 rész után lezárhatták volna és tovább erőltették minden féle fillerel! Szerintem Eszméletlen jó! Volt hogy le se tudtam tenni és egyszerre 45 részt néztem meg. Amúgy meg nem értem hogy hogyan tudja valaki utálni Naruto karakterét.... Végül is nem tök mind1 hogy mennyit mondok róla...Szerintem nem fogod megbánni, sőt.....!!!! [link] ezt az odalt ajánlom :)
2013. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!