Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a True Blood...

Szeretitek a True Blood sorozatot?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem. De szerintem most ezt az 5. évadot nagyon elrontották. A tündéres vonal jó volt, de a vámpíros nem. Nem hiszem el, hogy olyan idióta és fiatal vámpírok irányítottak mindent.

Nem bírom az Alkonyatot, de ott legalább érződött, hogy a vámpírhatalomtól tényleg f*sni kell.Pedig az egy...

Itt meg elb*szták ilyen idiótaságokkal, meg 500 éves vámpír vezeti?

Meg miért olyan idióta egy 2000 meg egy 3000 éves vámpír? Nem ezt várnám tőlük. Főleg hogy Salome nem ismeri fel az ezüstöt, meg hasonlók...


Nem mellesleg Lilith Maryanna volt, vagyis az ő egy istennő alteregója. Erre is figyelhettek volna, hogy már ellőtték egyszer.

Még bőven lett volna ősi vámpíristent, akit felhasználhattak volna. Mindegy, az 5. évad nagyon el lett szúrva.

2012. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Nem beszélve a bolondító vérről. Mi a p*csa? És Billnek is meg ekllett volna halnia, mert érzem, hogy ami a 6. évadban vele jön, azt nem akarom látni. Na mindegy...
2012. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a kommented nem igazán olvastam el, mert láttam, hogy 5. évadról írsz és még hátra van 3 rész nekem:D de amúgy nekem nagyon tetszik, bár a legjobb évad szerintem a maenados volt, de a boszorkányos is nagyon tetszett, jó volt érezni, hogy van vmi hatalom a vámpírok ellen.
2012. nov. 1. 17:26
 4/6 A kérdező kommentje:
naaaaaaa, meg volt a 12. epizód is:))) a tündérnéni szülése nagyon tetszett, vicces volt:D a bill lilitté történő változása nem tetszett, jobb lett volna ha meghal. annak is örülök h végre megölték russel edgingtont is, mert őt nagyon nem bírtam. aztán luna steve newlinné változása is tetszett, főleg amikor a tv-ben volt szereplése, nagyon várom a 6. évadot:))!
2012. nov. 2. 13:15
 5/6 davidkaa147 válasza:
A 6.évadot mikor lehet megnézni magyarul?
2013. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kész lesz. Szerintem úgy nyár, + hát szinkron, mindenképp nyár, nyár vége.
2013. jan. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!