Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi Lancer 1.3 gl 75Le...

Mitsubishi Lancer 1.3 gl 75Le hogyan tudnám elérni hogy jobban gyorsuljak? Persze normális anyagi keretek között.

Figyelt kérdés
mint tudjátok elég lomha és egy kis plusszra vágyom..minden vélemény/tapasztalat érdekel
2013. jún. 2. 03:17
 1/7 A kérdező kommentje:

sportlégszűrő,kipufogórendszer esetleg chiptuning?!

ezekkel elérnék 12mp helyett olyan 9-10et?

2013. jún. 2. 03:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Normális anyagi keretek között, egy normális hengerenkénti leömlős saválló rendszer egy kisebb vagyok. A sportlégszűrő az kb annyit ér, mint a no fear matrica. Szívónál a chiptuning sem ér sok mindent.

Ahhoz, hogy észrevehetően jobban menjen, ahhoz kellene a kipufogó, a chip,polírozott szívósor, esetleg nagyobb injektorok, egyedi vezérműtengely.... ez nagyon sok pénz, és még nem járunk 100 lóerőnél :/

2013. jún. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azt a gyorsulást, amit szeretnél ezzel az autóval, kb. hatszázezerért tudod produkálni..úgy, hogy forgalomképes...


130 lóerő alatt csak álom...és... könnyíteni a kocsin.

2013. jún. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vizéli László ***** válasza:
Ha ez a 92-96-ig gyártott lancer akkor szerintem ne próbáld tuningolni ilyen szinten. Nekem Colt-om volt ekkora motorral, és a kis motor ellenére bizony meg voltam elégedve a 75 lóerős teljesítményével. Ha mindenféleképpen azt szeretnéd hogy erősebb legyen, lehet hogy érdemesebb bele szerezned egy 1.6-os (116Le) vagy 1.8-as (140Le) motort, és azt hivatalosan lepapíroztatni.
2013. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha gyorsulni akarsz nem egy 1.3-as lancert vettél volna. add el, vegyél egy 2 literest legalább...
2013. jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legolcsóbban a motorcserével érhetsz el jelentős változást. Már ha lehetséges benn kicserélni nagyobbra.
2013. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"12mp helyett olyan 9-10et?"

Ne viccelj hát! Az a 2-3 másodperc nagyon, nagyon sok az autóiparban.

Ha mindent bevetsz, akkor kb. nyerhetsz fél, maximum 1 másodpercet.


Amit még tenni lehetne a felsoroltakon kívül, és a leghasznosabb, az az, hogy csökkented az autó súlyát.

Pótkerék ki, hátsó ülések ki, szerszámok, emelő, stb. ki (defektjavító meg be, de nem tudom, ér-e valamit). Szárnyakat és egyéb utólagos optikai tyúkningokat felejtsd el, csak növelik a légellenállást. A tankot se töltsd tele, ha nem muszáj, csak félig.

Chiptning lehet jó is, ha profi helyen csinálják, de azzal se nyersz ilyen sok időt, 2-3 másodpercet, és drága is, nem fér normális anyagi keretek közé.

2013. jún. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!