Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek hogy lehetne...

Szerintetek hogy lehetne elérni hogy az ANIMAX on legyenek normális animék?

Figyelt kérdés

Az A+ volt még jó de aztán el*ák az egészet. Szerintem pl vehetnének újakat is pl Haibane Renmei meg ilyesmik. De anno emlékszem az A+ nézett volt. Mostanra meg tök semmi.

Lehet nekik levelet írni? Vagy hogyan lehetne őket meggyőzni hogy jó beruházás. Mert kb senki nem nézi már mert nem adnak minőséget. A régi animéket is leadhatnák meg hasonlóan jókat venni.



2014. jan. 3. 18:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát inkább magyar nyelvű manga, vagy nem tudom. De szinkron tuti nem. A szinkron eleve a beszéd :D Az esetleg olyan lenne mint a hangoskönyv (vagy hangosmanga? xd).
2014. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

16:31 imádnám ha leadnák az elfen lied et :) Nagyon szeretem

Jó akkor legyen magyar nyelvű tök8 :)

Meg hasonlóan jó animéket. Haibane nagyon megható imádom.

Pl mikor kijött a death note csúcsot döntettek a dvd eladásokkal. Mindenki azt vette.

2014. jan. 4. 20:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Imádom a death note-t!!!
2014. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tévedés ne essék. Nem illendék szidni a magyar szinkront. Szerintem mindenki tudja, és hallotta, hogy nagy híre van a magyar szinkronoknak. Csak az a baj se energiát sem pedig pénzt nem fektetnek bele, hogy normális szinkron színészekkel, csinálják végig. Ez a fájdalmas.
2014. jan. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A C8-at indító Chello már előző évben megkapta a nagy animés petíciót, miszerint új animés TV-csatornát szeretnénk az Animax helyett. Azt jelenleg nem tudjuk, hogy a C8-nak pontosan milyen struktúrája lesz. De a társaság elvileg képben van rólunk.

[link]

2014. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!